سردار اشتری: قدرت دفاعی ایران در منطقه و حوزه بین‌الملل مثال زدنی است/مرزها را برای قاچاقچیان نا امن کردیم

به گزارش خبرگزاری برنا؛ سردار حسین اشتری فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران در بازدید از نمایشگاه پدافندی و جنگ الکترونیک وزارت دفاع با تبریک ایام صنعت دفاعی به مجموعه دست اندر کاران صنعت دفاعی اظهار داشت: وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح دستاوردهای بزرگی در حوزه ریز پرنده ها، سیستم پدافندی و مقابله با انواع موشک هایِ در اختیار دشمن داشته است. 

سردار اشتری ادامه داد: امروز توانمندی و قدرت دفاعی نیروهای مسلح و خصوصا نخبگان عزیز و دانشمندان این مرز و بوم در وزارت دفاع به سطحی رسیده است که نه تنها قدرت بازدارندگی ایجاد کرده بلکه دشمنان را نیز از این توانایی  هراسان کرده است.

فرمانده کل انتظامی کشور افزود:  این باعث افتخار مردم عزیز ما و نیروهای مسلح هست که امروز قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران ، یک قدرت مثال زدنی و با ثبات در منطقه و حوزه بین الملل هست.

سردار اشتری با بیان اینکه در تمام مجموعه‌های ما مثل فرماندهی هواپیمایی فراجا، با استفاده از پهپادهای به روز و بالگردها، پشتیبانی مناسب صورت می‌گیرد خاطرنشان ساخت: امروز با پهپادها و سامانه های هوشمند مرزها  را برای قاچاقچیان وگروه هک های ضد انقلاب نا امن کردیم.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف