سجادی: کار برای انجام دادن در ورزش زیاد است/ امروز فصل تازه‌ای رقم خورد

به گزارش خبرگزاری برنا، سیدحمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان گفت: همکاری و تعامل شورای المپیک آسیا با ورزش ایران بر همه ما مشخص و شفاف است‌. از دیرباز تعامل مطلوبی بین ورزش کشور و شورای المپیک آسیا وجود داشته است. به آقای صالحی‌امیری هم خسته نباشید می‌گویم و در جلسه روز شنبه حتما ادای دین خواهد شد و جامعه ورزش برای بدرقه و سپاس از زحمات او ادای دین می‌کند. به داوطلبان، نامزدها و دوستانی که برای ادامه راه همکاری کردند تشکر می‌کنم. رقابت نزدیک نشانه رشد است و اعضای مجمع سعی کردند به درستی با برنامه دوستان و سوابق عزیزان آشنا شوند که امروز رقابت نزدیک دیدیم.

وی ادامه داد: به آقای خسروی‌وفا تبریک می‌گویم، از آقای علی‌نژاد هم تشکر می‌کنم که در زمان معاونت با وجود کرونا کارها دوچندان شده بود. وظیفه دارم در چند ماهی که با هم کار کردیم تشکر کنم. رای مجمع قابل احترام است امیدوارم با خرد جمعی کار را پیش ببریم و بتوانیم از عزیزانی که رای نیاوردند استفاده کنیم. من قبلا زمانی که معاون بودم بعد از انتخابات می‌گفتم در ورزش جمهوری اسلامی ایران کار برای انجام دادن زیاد است و کسی جای کسی دیگر را تنگ نمی‌کند. همه جای ورزش کار روی زمین مانده زیاد داریم. شرکت توسعه، صندوق حمایت، فدراسیون‌ها و … همه کار زیاد دارند. در 4-5 سال گذشته وفاق بین کمیته و وزارت بوده و امیدوارم بیشتر هم بشود.

سجادی عنوان کرد: امروز با این آراء نشان دادیم تفکر ما رو به جلوست و با همدیگر می‌توانیم اتفاقات خوب رقم بزنیم. اختلاف یک رای نشان دهنده پالس خوب و بخشی از سرنوشت ورزش امروز دست برخی افراد بود. به نواب رئیس، اعضای هیئت اجرایی که انتخاب شدند نیز تبریک می گویم و برای آنها  آرزوی موفقیت دارم. روند انتخابات نیز الحمدالله بسیار شفاف و خیلی خوب بود. امیدوارم همانند دوره گذشته که 5 سال طول کشید شاهد وفاق، همدلی، وحدت، انسجام و التزام به خیلی از موارد و اصولی که لازمه موفقیت در عرصه ورزش است، باشیم. با روحیه‌ای که از سوابق برادر عزیز محمود خسروی وفا سراغ دارم که سختکوش، پرتلاش، بسیار سحر خیز، اهل جلسه و تعامل و ورزشی هستند و سوابقی که هیچ کدام بر ما پوشیده نیست و موفقیت‌های متعددی که سراغ داریم شاهد اتفاقات خوب باشیم.

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف