سجادی: باید ریزترین نکات برای بهره‌برداری از ورزشگاه‌ها و سالن‌ها‌ی ورزشی مورد بررسی قرار بگیرد

به گزارش خبرگزاری برنا؛ سیدحمید سجادی در آیین افتتاح ۲۴۲ پروژه ورزشی ضمن عرض خسته نباشید به همه مدیران و کارکنان ادارات ورزش و جوانان سراسر کشور اظهار داشت: این اتفاق با یک کار تیمی صورت گرفت و دست در دست هم در این ایام باشکوه شاهد افتتاح ۲۴۲ پروژه ورزشی در سراسر کشور خواهیم بود.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان ساخت: باید به صورت شبانه روزی در خدمت مردم باشیم. خوشحالیم که در استان‌های سراسر کشور شاهد این افتتاح‌ها هستیم و از دوستانمان در شرکت توسعه و دفتر فنی مهندسی تشکر می‌کنم. همه عزیزان با تلاش شبانه روزی برای افتتاح این پروژه‌ها زحمت کشیدند.

سجادی با اشاره به این موضوع که باید نکات جزیی پروژه‌ها نیز مورد توجه قرار گیرد اظهار داشت: باید ریزترین نکات نیز برای بهره‌برداری از ورزشگاه‌ها و سالن‌ها‌ی ورزشی مورد بررسی قرار بگیرد. باید حداقل‌ها تهیه شود که موقع استفاده مردم مشکلی نداشته باشند.

وی ادامه داد: تا دو سال گذشته سرانه ورزشی به ازای هر نفر ۷۵ سانتیمتر بوده است و قطعا با افتتاح این پروژها سرانه کشور بیشتر خواهد شد. باعث خوشحالی است که سه خانه جوان در کشور افتتاح می شود که امیدواریم به بهترین نحو از آنها استفاده شود

انتهای پیام// 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف