سامانه پنجره واحد مدیریت زمین در استان کرمانشاه راه‌اندازی شد

به گزارش خبرنگار گروه علم و فناوری خبرگزاری برنا؛ سید ابوالفضل محمدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه در حاشیه مراسم رونمایی از سامانه پنجره واحد مدیریت زمین در استان کرمانشاه، بیان کرد: سامانه پنجره واحد مدیریت زمین به منظور مقابله با فساد در صدور مجوزها و استعلام حوزه زمین در حفاظت از اراضی کشور پیش‌بینی شده است.
وی در ادامه افزود: در این سامانه چون همه امور الکترونیکی است، اگر مجوزی به صورت غیر مجاز صادر شود، قابل مشاهده است.
معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات ایران به نمایندگی از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این مراسم با بیان اینکه این پروژه یکی از پروژه‌های اولویت داری است که سال گذشته کلید خورد، گفت: بحث توسعه خدمات مرکز ملی تبادل اطلاعات را دنبال می‌کنیم و معتقدیم که اشتراک گذاری داده‌ها میان دستگاه‌ها، باعث جلوگیری از فساد در کشور می‌شود.
وی در ادامه افزود: بخشی از مشکلاتی که اکنون در کشور وجود دارد، مانند ارائه خدمات و مجوزها، بهره‌برداری غیرمجاز از آب‌های زیرزمینی با بکارگیری ابزار فناوری اطلاعات قابل پیشگیری است.
بر اساس این گزارش، سامانه پنجره واحد مدیریت زمین در استان کرمانشاه باحضور پرویزتوسلی‌زاده رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه، جوادموحد معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات ایران، حسین پورمند مدیرکل پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، سید ابولفضل محمدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و سایر مدیران استانی رونمایی شد.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف