سالن شمشیر بازی بروجرد افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ؛ عصر امروز شنبه دوازدهم شهریور در مراسمی به مناسبت گرامیداشت  هفته دولت و با حضور حمید شکیبا مهر مدیر کل حوزه تحقیقات عمرانی وزارت ورزش و جوانان، سید  آرش قیاسیان مدیرکل  ورزش و جوانان لرستان، فاطمه مقصودی نماینده  مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی، فرهاد دیناروند معاون ورزشی ورزش وجوانان لرستان و تعدادی دیگر از  مسئولین  بروجرد و هیات های ورزشی  سالن شمشیر بازی شهید رضا ولی پور گودرزی بروجرد افتتاح شد.

مدیر کل ورزش وجوانان لرستان در حاشیه افتتاح این پروژه ورزشی گفت: سالن شمشیر بازی بروجرد درجوار مجموعه ورزشی ولایت و در  مساحتی به اندازه 750 متر مربع احداث شده است.

سید آرش قیاسیان با بیان اینکه این پروژه ورزشی در سال 91 کلنگ زنی شده است ، افزود:   4 میلیارد و 500 میلیون تومان  اعتبار از منابع ملی نیز برای  احداث وتکمیل  آن   نیز هزینه شده است .

او با تاکید بر نگاه آمایشی به ورزش و تنوع رشته ها در سطح استان ،  تصریح کرد: امیدواریم با افتتاح این پروژه ورزشی شاهد رشد و شکوفایی شمشیر بازی به عنوان یک رشته مهم ورزشی  در حوزه قهرمانی در سطح استان  و خصوصا شهرستان بروجرد  باشیم.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف