سارق زورگیر در کاشان دستگیر شد

سرهنگ ایرج کاکاوند اظهار داشت: در پی یک فقره سرقت موتورسیکلت به روش زورگیری در شهر کاشان، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس  قرار گرفت.
وی افزود: ماموران انتظامی با انجام کارهای اطلاعاتی موفق شدند هویت یک دزد حرفه‌ای زورگیر را شناسایی و با هماهنگی قضایی در کمتر از ۲۴ ساعت، وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی کاشان با اشاره به کشف موتورسیکلت مسروقه خاطرنشان کرد: متهم پس از بازسازی صحنه جرم در تحقیقات تکمیلی ماموران ، به بزه انتسابی اعتراف کرد.
وی گفت: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.
سرهنگ کاکاوند ادامه داد: سرقت‌های کاشان در پنج ماه گذشته در سال جاری نسبت به سال گذشته پنج درصد افزایش یافته که ۷۰ درصد آنها سرقت‌های خرد از باغ‌ها، سیم‌های برق و مخابرات است.
وی همچنین از افزایش ۱۲ درصدی کشف سرقت‌ها در شهرستان کاشان از ابتدای امسال تا پایان مرداد به نسبت مدت مشابه پارسال خبر داد و افزود: دستگیری سارقان نیز در این مدت چهار درصد رشد داشته است.
کاشان در فاصله نزدیک به ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان، با مساحت ۴۳۹۲ کیلومتر مترمربع و جمعیت ۳۶۴ هزار و ۴۸۲ نفر بر پایه سرشماری سال ۱۳۹۵، پرجمعیت‌ترین شهرستان اصفهان پس از مرکز این استان و بیست وهشتمین شهر پرجمعیت ایران محسوب می‌شود.