زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای شمسر شهرستان کنارک افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری برنا از سیستان و بلوچستان ، زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای شمسر شهرستان کنارک بمناسبت هفته دولت با حضور مدرس خیابانی استاندار سیستان و بلوچستان، معاونین وی، فرماندار، معاون ورزش و جوانان، اعضای شورای اداری و جمعی از مسئولین، معتمدین، ریش سفیدان و ورزشکاران افتتاح و به بهره برداری رسید.

 زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای شمسر شهرستان کنارک در راستای توسعه زیرساخت های ورزشی این شهرستان بصورت مشارکتی توسط اداره کل ورزش و جوانان‌ استان، فرمانداری، بخشداری و دهیاری در فضای با زیربنای 1500 متر در مربع و با اعتبار هزینه شده بالغ 10 میلیارد ریال از محل اعتبارات مصوبات سفر ریاست جمهور در سال 1400 شروع شده است که در هفته_دولت افتتاح و به مورد بهره برداری رسید.

 همچنین با تاکید و درخواست استاندار سیستان و بلوچستان جهت روشنایی روستا، ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان استان قول نصب برج نوری این زمین چمن را به جوانان ورزش دوست این منطقه دادند.

  لازم به ذکر است، به لطف خداوند و با حمایت های دولت مردمی و انقلابی در #هفته_دولت* بیش از 22 پروژه حوزه ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان با اعتباری بالغ بر 27 میلیارد تومان از محل مصوبات سفر ریاست جمهور در سراسر استان افتتاح و به بهره برداری رسیده است.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف