زارع :قضاوت داور در روند بازی تاثیرگذار بود/ تیم مظلومی هستیم

به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، مازیار زارع در نشست خبری پس از بازی تیمش در مقابل ذوب آهن که به تساوی یک بر یک منجر شد، اظهارداشت: بازی خوبی بود و ما بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. ذوب‌آهن در این بازی یک موقعیت هم نداشت و با تصمیماتی که در بازی گرفته شد، در حال حاضرتمرکز برای صحبت کردن ندارم. کاری به پنالتی ندارم و داور جو استادیوم را خراب کرد.

وی افزود: داور تمرکز کافی قضاوت این بازی را نداشت و با تصمیمات عجیب و غریبی که گرفت تیم ما را عصبی کرد و نمی‌توانم قبول کنم که عادی بوده است.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: در نیمه دوم موقعیت‌هایی داشتیم و تیم ما باز بازی کرد و فرصت‌هایی هم برای آن‌ها پیش آمد. ما تیم مظلومی هستیم چه از نظر داخل زمین چه روی سکوها. در بازی گذشته ورزشگاه نساجی مملو از تماشاگربود و پشت دروازه‌های ما خالی بود .

وی در خصوص استفاده از  VAR تاکید کرد: همانطور که باید من خودم را قوی کنم، داور نیز باید خودش را قوی‌ کند، شب گذشته دو مرتبه انتخابات لغو و دوباره برگزار شد، چه انتظاری داشته باشیمکه VAR بیاید. داور لج کرده بود، به نظرم نباید با سرنوشت یک شهر و یک تیم این چنین بازی شود. انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف