رییس ورزش و جوانان بروجرد خبرداد : روند تکمیل و بهره برداری ۳ پروژه عمرانی _ ورزشی در بروجرد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا از لرستان ؛  رشنو روز چهارشنبه در این گفت و گو  به برنا ، اظهار کرد: مجموعه ورزشی ۱۵هزار نفری ولایت بروجرد و سالن چند منظوره مسکن مهر و همچنین چمن مصنوعی ۸ هزار و ۴۰۰ متری  استاندارد  ۳پروژه عمرانی  محسوب می شوند که در حوزه ورزش این شهرستان در مسیر تکمیل و بهره برداری قرار دارند.

رییس ورزش وجوانان بروجرد  با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۷۰درصدی  پروژه ورزشگاه ۱۵هزار نفری ولایت ، افزود: این پروژه ملی  که در سال ۹۰ توسط مسکن و شهرسازی کلنگ زنی و در روند احداث قرار گرفت برای تکمیل نیازمند اعتبار است که در این راستا نیز هر دو نماینده محترم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در حال پیگیری برای  جذب اعتبار لازم و تکمیل آن هستند کمااینکه اخیرا معاون وزارت مسکن نیز در سفر به بروجرد از این پروژه ورزشی بازدید کرد.

رشنو درخصوص سالن چند منظوره مسکن مهر نیز  تصریح کرد: این پروژه ورزشی درحال حاضر فعال بوده و  دارای پیشرفت فیزیکی ۳۰درصدی است و  با توجه به  اعتبار ۴میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومانی که به آن اختصاص داده شده است پیش بینی می شود تا پایان ۱۴۰۱به بهره برداری برسد.

او  در ادامه به پروژه زمین چمن مصنوعی ۸ هزار و ۴۰۰متری  استاندارد این شهرستان اشاره کرد و گفت: این پروژه نیز دارای پیشرفت فیزیکی ۷۵درصدی  است که با  نصب چمن  امسال  افتتاح خواهد شد.

سعید رشنو  با بیان اینکه تکمیل سالن شمشیر بازی بروجرد نیز  به پایان رسیده  و امسال افتتاح می شود  ، یادآورشد : در بحث  بهسازی  اماکن ورزشی نیز درحال ترمیم سکوی تماشاگران و دیواره های استادیوم شهید بیات  هستیم.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف