رویکرد دولت مردمی، خدمت بی منت به مردم است


رویکرد دولت مردمی، خدمت بی منت به مردم است

استاندار کرمانشاه گفت: یکی از رویکردهای اصلی و محوری دولت مردمی دکتر رئیسی، انجام خدمت بی منت و صادقانه و جهادی به مردم عزیز ایران اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، بهمن امیری مقدم در آیین بهره برداری از پروژه افزایش ظرفیت پست انتقال ۶۳ کیلوولت پاوه که با حضور ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه پاوه و فرماندار پاوه برگزار شد؛ عنوان کرد: مردم ایران یک مردم شریف و بسیار خوب هستند و مدیران باید تمام توان خود را برای خدمت صادقانه به این مردم در طبق اخلاص بگذارند.

وی با اشاره به اینکه پروژه هایی که در هفته دولت به بهره برداری می‌رسند، دارای منفعت عمومی برای مردم هستند در ادامه عنوان کرد: بهره برداری از این پست برق به ایجاد زیرساخت مناسب برای رونق اقتصادی در بخش کشاورزی و صنعت و همچنین پایداری برق منطقه بسیار کمک می کند.

استاندار یادآور شد: امسال با تلاش مجموعه برق منطقه ای در حوزه برق خانگی و صنعت، خاموشی نداشته ایم در حالیکه این قطع برق موجب تنش زیادی می شود.

وی ادامه داد: با توجه به موضوع کاهش نزولات آسمانی باید از آب و برق به درست استفاده کنیم تا نسل آینده از این آرامش مناسب در زمینه برخورداری از منابع طبیعی برخوردار باشد.

این پروژه افزایش ظرفیت پست انتقال ۶۳ کیلوولت پاوه با سرمایه گذاری ۵۵ میلیارد تومان اجرا شده و موجب فراهم آمدن زیرساخت مناسب برای رونق اقتصادی در بخش کشاورزی و صنعت، افزایش قابلیت اطمینان، تقویت شبکه توزیع و فوق توزیع در منطقه می شود.