رسالت سازمان فرهنگی ورزشی احیا و توسعه ورزش همگانی و همگانی کردن ورزش در سطح جامعه است

به گزارش خبرگزاری برنا از اردبیل،نشست اعضای هیات ورزشهای همگانی استان با مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری اردبیل برگزار شد.

در این جلسه مرتضی تاجمهر دبیر هیات با اشاره به کسب مقام دوم کشوری در هشت هفته اول برگزاری طرح ملی پیاده روی ایرانیان از تعامل و همکاری سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری در برگزاری همایش های و جشنواره های شهرستان اردبیل در رینگ پیاده روی شورابیل تشکر و قدردانی کرد و افزود: برگزاری همایش ها و جشنواره های ورزشی در سطح استان و شهرستان اردبیل نیازمند تامین اعتبارات ، هماهنگی و حمایت دستگاههای اجرایی و متولی استان است.

دبیر هیات ورزش های همگانی استان با اشاره به ورزش کودکان و پنج شنبه های ورزشی با کودکان در اردبیل افزود: طرح پنج شنبه های ورزشی با کودکان 4 هفته با حضور کودکان و مادران برگزارشد که با استقبال خوبی مواجه شده است و نیاز هست که متولیان حوزه کودک برای همکاری و حمایت این طرح اقدامات لازم را انجام دهند.

اباصلت ابراهیمی مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل رسالت این سازمان را احیای ورزش همگانی و همگانی کردن ورزش درسطح جامعه دانست و گفت: اداره کل ورزش و جوانان میدان دار این موضوع است و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری نیز در تحقق این امر در کنار این اداره کل و سایر دستگاه های اجرایی در راستای توسعه و پیشرفت این ورزش در راستای سلامت جامعه خواهد بود.

ابراهیمی در ادامه افزود: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بدنبال اجرای برنامه ها و همای های موثر و تاثیرگزار در جامعه است و باید در صدد اجرای برنامه های شاخص باشیم.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف