ربودن نوزاد از آغوش مادرش در هند/ ویدئو

در ویدئویی تکان دهنده که در فضای مجازی منتشر شده، مردی در حال ربودن کودک ۷ ماهه از مادرش که در ایستگاه راه آهن اوتار پرادش هند خوابیده بود، دیده می‌شود.

در پی گزارش این حادثه از پلیس شهر ماتورا در ایالت اوتار پرادش، برای دستگیری فرد کودک ربا، عملیات نیرو‌های پلیس آغاز شده است.

لحظه ربودن کودک توسط این فرد در دوربین‌های مداربسته ضبط شده است.

ساچین کاوشیک، رئیس پلیس منطقه در توییتر ویدئو را منتشر کرد و توضیحی در مورد این حادثه نوشت: این شخص تنها نوزاد ۷ ماهه‌ای را که با مادرش خوابیده بود از او گرفت. به دستگیری این شخص کمک کنید. شما فقط تصاویر آن را در گروه‌ها ریتوییت کرده و به اشتراک بگذارید. من مطمئن هستم که او دستگیر خواهد شد.

تصاویر به اشتراک گذاشته شده در توئیتر مردی را نشان می‌دهد که بی هدف در ایستگاه ماتورا راه می‌رود. مرد به گروهی از مردم که روی سکو استراحت می‌کنند نگاه می‌کند. سپس به زنی که با نوزادش روی زمین دراز کشیده نزدیک می‌شود و خیلی آرام کودک را از آغوش او بیرون کشیده و پا به فرار می‌گذارد.

بر اساس آمار منتشر شده هر روز دستکم ۵ کودک از ۱ ژانویه ۲۰۲۰ تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ در ایالت اوتار پرادش هند ناپدید شده اند.
بر این اساس، در مجموع ۱۷۶۳ کودک در این ایالت مفقود شده اند که بیش از ۶۶ درصد تعداد (۱۱۶۶) دختر هستند. ۹۲ درصد از دختران ناپدید شده ۱۲ تا ۱۸ ساله بودند.

این داده‌ها همچنین نشان داد که از مجموع ۱۷۶۳ کودک گمشده، ۱۴۶۱ کودک پیدا و بهبود یافته و ۳۰۲ کودک از جمله ۲۰۰ دختر کماکان مفقود شده اند.