راه اندازی موکب اربعین منطقه 11 در مرز مهران

به گزارش خبرگزاری برنا؛ سید محمد موسوی شهردارمنطقه 11 تهران گفت: با توجه به پیش بینی استقبال گسترده مردم از آیین راهپیمایی اربعین در سال جاری، به منظور ارائه خدمات به زوار سیدالشهدا علیه السلام، موکب و حسینیه به نام شهید امیر حسین داداشی از شهدای آتش نشان منطقه 11 در نقطه مرزی مهران در حال راه اندازی است .

وی افزود : فضای موکب به متراژ 400  متر مربع ویژه بانوان و آقایان در نظر گرفته شده است که خدمات فرهنگی شامل عزاداری های سنتی، ارائه اقلام فرهنگی، خدمات ویژه مادر و کودک، چاپ عکس شهدا و اهدای تصاویر به زوار برای زیارت نیابتی، آموزش های شهروندی و ارائه توصیه های ویژه سفر در این موکب ارائه می شود .

موسوی خاطر نشان کرد : حسینیه شهید امیر حسین داداشی نیز به منظور اقامه نماز و استراحت کوتاه مدت زوار به متراژ 300 متر مربع در مرز مهران در حال تدارک است تا زوار پس از طی مسیر و گذشت از اتوبوس ها بتوانند دقایقی استراحت کنند و به ادامه راه بپردازند.

شهردار منطقه 11 تهران در ادامه اظهار کرد: با توجه به در اختیار بودن 6 کیلومتر از مسیر مرز مهران توسط شهرداری منطقه11، عوامل اجرایی و خادمین خدمات شهری برای ارائه خدمات نظافتی و بهداشتی به مدت 25 روز در مرز خدمت خواهند کرد .

 وی افزود: پیش بینی شده است که بیش از 40 چشمه سرویس بهداشتی سیار نیز در محدوده مستقر شود و کلیه عوامل اجرایی برای ارایه خدمت به زوار الحسین علیه السلام در حالت آماده باش و اجرای امور هستند .

موسوی همچنین گفت: برای افزایش کیفیت ارائه خدمات، برخی ماشین آلات ویژه نظافت شهری از تهران به مقصد مهران در حال ارسال است تا خللی در خدمات رسانی ایجاد نشود .

شهردار منطقه 11 تهران بیان کرد : با توجه به استقبال مردم از مشارکت در خیر آیین اربعین، از شهروندانی که تمایل به اهدای کمک های نقدی یا غیر نقدی شامل مواد غذایی فاسد نشدنی مانند برنج، آب معدنی، آب لیمو، کنسروجات، حبوبات و … دارند؛ دعوت می کنیم تا با شماره ۹۶۰۳۸۱۴۱ تماس بگیرند و کمک های نقدی‌ را نیز به شماره حساب ۱۸۲۷۸۰۱۱۵۰۲۳۲۳۲۳۳ به نام گروه جهادی شهید امیر حسین داداشی واریز کنند .

وی در انتها  گفت: موکب های خدمت رسانی اربعین منطقه11 در مرز مهران از 16 لغایت 28 شهریور میزبان زوارالحسین علیه السلام هستند و اطلاعات بیشتر از خدمات رسانی های این مواکب توسط روابط عمومی شهرداری منطقه 11تهران اطلاع رسانی می شود.

انتهای پیام/

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف