دیگر در شورا دور خود نمی چرخیم/ وعده آغاز فصل جدید در مدیریت شهری گرگان

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا از گرگان؛ ناصر گرزین در گفتگو با تحریریه خبرگزاری برنا اظهار کرد: اعتقاد من بر این است که خبرنگاران مشاوران امینی هستند که در جهت اصلاح شرایط می توانند به ما کمک کنند و طی ادوار مختلف شورای شهر نیز به همین صورت بوده است.

وی افزود: در مدیریت شهری نگاه و فصل جدیدی آغاز شده است که برای پیشبرد اهداف تعیین شده نیازمند کمک همه افراد تاثیر گذار هستیم.

گرزین گفت: از آغاز سال دوم شورا حدود 4 جلسه تخصصی درباره مشکلات شهری برگزار شده است و در حال تقسیم کار برای پیگیری موضوعات مختلف هستیم.

وی با تاکید به اینکه طی این مدت سرعت کار در شهربازی ده برابر شده است تصریح کرد: سوله ورزشی در پایان آذر ماه برای بهره برداری تحویل داده خواهد شد و این حرف من به عنوان یک سند محسووب می شود که باید تمام تلاش خود را بکار بگیریم تا به موقع این کار انجام شود.

گرزین در ادامه گفت: در حال حاضر جای تعلل نیست زیرا شهر ما در بازگشایی ها، موضوعات ترافیکی، مسائل ورودی شرق گرگان و موضوعات مختلف مشکلات زیادی دارد که هر چه سریعتر باید به آنها پرداخته شود.

وی با بیان اینکه در مدیریت شهری عقب افتادگی کاری زیادی وجود دارد گفت: در بازگشایی ها 16 محور اساسی را در دستور کار داریم.

وی یادآور شد: سورتمه دو ماه است که در گمرک معطل مانده و بابت نگهداری هزینه تراشی می کند که با پیگیری های انجام شده امیدواریم تا 15 روز آینده برای حرکت به سمت گرگان بارگیری شود.

وی با تاکید فراوان براینکه چشم انداز های آینده شورا را مشخص خواهیم کرد این طور بیان داشت که در شورای شهر  دیگر دور خود نخواهیم چرخید.

رئیس شورای شهر گرگان در ادامه گفت: نقدهای اصلاحی و سازنده را پذیرا هستیم به شرطی که انرژی ما را مانند یکسال اخیر نگیرد زیرا آغاز دوره ششم بیشتر با حاشیه مواجه بود.

وی در پایان تاکید کرد: شورای شهر هر سه ماه یکبار نشست مطبوعاتی برگزار و  گزارش عملکرد ارائه خواهد داد.

انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف