دیدار تیم های فوتبال ملوان و ذوب‌آهن با حضور تماشاگران برگزار می شود/ مجوزی برای ورود بانوان صادر نشده است


دیدار تیم های فوتبال ملوان و ذوب‌آهن با حضور تماشاگران برگزار می شود/ مجوزی برای ورود بانوان صادر نشده است

تیمهای فوتبال ملوان بندرانزلی و ذوب‌آهن اصفهان از ساعت ۱۹ امروز سه شنبه در هفته چهارم رقابتهای فوتبال لیگ برتر کشور، به میزبانی تیم ملوان در ورزشگاه زنده یاد سیروس قایقران بندرانزلی رو در روی هم قرار می‌گیرند.

به گزارش خبرگزاری موج گیلان، تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و ذوب‌آهن اصفهان از ساعت ۱۹ امروز سه شنبه در هفته چهارم رقابتهای فوتبال لیگ برتر کشور، به میزبانی تیم ملوان در ورزشگاه زنده یاد سیروس قایقران بندرانزلی رو در روی هم قرار می‌گیرند.

تا پایان هفته سوم رقابتهای فوتبال لیگ برتر کشور که ۱۶ تیم حضور به صورت دوره‌ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم رقابت می‌کنند، ذوب‌آهن اصفهان با کسب سه امتیاز در مکان یازدهم و تیم ملوان بندرانزلی نیز با کسب یک امتیاز در انتهای جدول رده‌بندی قرار دارند.

مجوزی برای ورود بانوان به ورزشگاه  بندرانزلی صادر نشده است

باشگاه ملوان طی نامه ای به سازمان لیگ فدراسیون فوتبال با توجه به فراهم شدن زیرساخت مناسب در ورزشگاه بندرانزلی، درخواست ورود بانوان جهت تماشای دیدار ملوان‌ را ارائه کرد و خواستار کسب مجوزهای لازم از نهادهای ذیربط شد.

تا این لحظه مجوزی برای ورود بانوان به ورزشگاه زنده یاد سیروس قایقران بندرانزلی صادر نشده است.

مازیار زارع عصر دوشنبه در نشست خبری پیش از بازی تیمهای فوتبال ملوان بندرانزلی و ذوب‌آهن اصفهان در بندرانزلی بیان کرد: خوشبختانه این بازی با توجه به اینکه با تماشاگر برگزار می‌شود، امیدوارکننده است.

وی افزود: ما با تمام توان و تلاش خود در این دیدار حضور خواهیم یافت تا امتیاز کامل این مسابقه را کسب کنیم و از سوی دیگر امیدواریم که با حمایت هوادارن خود بتوانیم با برتری برابر ذوب‌آهن، اولین پیروزی خود را در فصل جاری جشن بگیریم.

وی ادامه داد: البته ذوب‌آهن تیم خوبی است که اجازه موقعیت سازی را به سایر تیمها نمی‌دهد و در سیستم دفاعی نیز قدرتمند عمل می‌کند اما ما تمام تلاش خود را بکار خواهیم بست تا بهترین نتیجه را در دیدار برابر این تیم کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی اضافه کرد: در فوتبال اگر اشتباهی نباشد ، گل رد و بدل نمی‌شود و ما باید از اشتباهات تیم حریف استفاده کنیم و از سوی دیگر سعی کنیم که اشتباهات ما نیز به حداقل کاهش یابد تا دچار مشکل نشویم.

زارع بیان کرد: با توجه به اینکه ما قبل از آغاز رقابتهای لیگ برتر ، بازی تدارکاتی زیادی نداشتیم، تا حدی ناهماهنگ هستیم اما به ظور حتم پس از گذشت چند هفته، بهتر می‌شویم و تمام سعی ما این است که پس از به ثمر رساندن گل ، دروازه خود را بسته نگهداریم.

وی در خصوص بازیکنان مصدوم تیم ملوان نیز خاطرنشان کرد: با وجود اینکه اکبر ایمانی مصدوم بود اما خوشبختانه آماده حضور در این دیدار است اما محمود مطلق‌زاده را به دلیل مشکلات سربازی در اختیار نداریم و تنها غایب ما مقابل ذوب‌آهن محسوب می‌شود.