دیدار امام جمعه زاهدان با استاندار سیستان و بلوچستان‌

به گزارش خبرگزاری برنا از سیستان و بلوچستان ، آیت‌الله مصطفی محامی نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان عصر امروز جهت تبریک هفته دولت در محل دفتر استاندار حضور یافت.

آیت‌الله محامی ضمن حضور در محل دفتر استاندار بر لزوم اطلاع‌رسانی خدمات نظام تاکید کرد و گفت: در عرصه اطلاع‌رسانی باید فارغ از اشخاص و از جایگاه نظام به بیان خدمات بپردازیم آن هم به گونه‌ای که میزان رشد در عرصه‌های مختلف را به طور جداگانه مطرح و میزان رشد نسبت به سال‌های گذشته و در مقایسه با سایر استان‌ها بیان شود.

امام جمعه زاهدان بر استمرار اطلاع‌رسانی خدمات نظام در طول سال تاکید کرد و افزود: تنها هفته دولت کافی نیست و باید در طول سال به بیان خدمات نظام پرداخته و در این جهت از ابزار و رسانه‌های مختلف استفاده شود.

آیت‌الله محامی بیان کرد: در بیان گزارش‌ها تنها نباید به جنبه مثبت اکتفا کرد بلکه نیاز است سطح مطلوب را مشخص و میزان تلاش صورت گرفته جهت دستیابی به حد مطلوب بیان شود که در این صورت از حیث روانی موثر و برای مردم باور پذیر خواهد بود.

به گزارش تسنیم، حجت‌الاسلام ثبوتی مدیر حوزه ریاست، علیرضا محمدیان معاون اجرایی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و حجت‌الاسلام رمضانی رئیس مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه استان نیز از همراهان آیت‌الله محامی در این دیدار بودند.

انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف