دیاباته به درد تیم گل‌محمدی می‌خورد/ پرسپولیس محکوم به پیروزی است

ناصر محمدخانی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به پیروزی اخیر پرسپولیس در دیدار برابر آلومینیوم اظهار داشت: پرسپولیس برد مهمی را در اراک به دست آورد و این پیروزی می تواند سرآغازی برای موفقیت های بعدی این تیم باشد. درست است که پیروزی با یک گل نتیجه ای شکننده در طول بازی است اما در این دیدار مهم تر از تعداد گل این بود که تیم بتواند با سه امتیاز کامل زمین را ترک کند.

وی در ادامه افزود: این پیروزی از نظر روحی و روانی برای تیم از اهمیت زیادی برخوردار بود و می تواند سرآغازی برای موفقیت های پرسپولیس در این فصل باشد. پس از این برد بچه ها می توانند با چند پیروزی متوالی شرایط تیم را بهتر از قبل کنند. به نظرم این که تیم در سه بازی گلی دریافت نکرده و بدون باخت بوده برای شروع کار نتایج بدی نیست و می تواند در ادامه وضعیت بهتر شود.

پیشکسوت پرسپولیس درباره حضور لوکادیا در جمع شاگردان گل‌محمدی تصریح کرد: از نظر قد و قواره و قوای جسمانی شرایط خوبی دارد ولی برای نشان دادن توانایی هایش باید به او زمان داد. این بازیکن به تازگی به تیم جدید در کشور و فضای جدیدی آمده و نمی توان از حالا در موردش قضاوت کرد. با این وجود کارنامه و پیشینه او قبل کاملا مشخص است و مطمئنا یحیی گل محمدی با شناخت کامل او را انتخاب کرده و می توان گفت او از خریدهای خوب پرسپولیس است که می تواند در طول فصل مشکل گلزنی تیم را حل کند.

ناصر محمدخانی در مورد احتمال حضور شیخ دیاباته در جمع شاگردان گل‌محمدی به خبرنگار برنا گفت: دیاباته بازیکن خوبی است و امتحانش را در فوتبال ایران پس داده است. او بازیکنی فیزیکی و جنگنده است که به درد پرسپولیس می خورد. در زمان حضورش در استقلال مدافعان حریف را اذیت می کرد و علاوه بر شم گلزنی در ایجاد موقعیت و موقعیت سازی برای مهاجمان سایه تبحر داشت. در یک کلام مهاجمی گردن کلفت است که حضورش در پرسپولیس می تواند اتفاقات خوبی را رقم بزند.

509

مهاجم سال‌های دور پرسپولیس با تاکید بر اینکه این تیم در دیدارهای خانگی محکوم به پیروزی برد است در مورد دیدار برابر صنعت نفت آبادان خاطرنشان کرد: این بازی که در حضور هواداران زن در استادیوم آزادی برگزار می شود می تواند نقطه شروعی برای اوج گیری پرسپولیس برای رسیدن به قهرمانی باشد. پرسپولیس باید از این فرصت نهایت بهره را برده و با برد در این دیدار نوار موفقیت های خود را حفظ کند امیدوارم پرسپولیس هواداران را خوشحال کند و هر سه امتیاز را بگیرد.

خبرنگار: سمیه قدیری

انتهای پیام// 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 4 رای موافق و 0 رای مخالف