دولت مردمی دچار روزمرگی نخواهد شد

به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، استاندار آذربایجان ‌شرقی با اشاره به اقدامات یک سال اخیر دولت سیزدهم در حوزه های مختلف، گفت: این دولت مردمی و انقلابی به هیچ عنوان دچار روزمرگی نخواهد شد.

عابدین خرّم روز سه شنبه در مراسم گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، افزود: با وجود اینکه یک سال از عمر دولت سیزدهم بسیار به سرعت گذشت، اما در طول این مدت کوتاه نشان داده که دولت کار، کرامت، انقلابی و مردمی بر سر عهد خود با مردم وفادار است و با سرافرازی این مدت را سپری کرده است.

وی کارنامه یک ساله دولت را موفقیت آمیز خواند و اظهار داشت: فرامین رهبر انقلاب همواره قطب نمای دولت انقلابی می باشد تا مسیر دولت رجایی و باهنر که همان شیوه خدمت به آحاد مردم است، طی شود که همان مسیر عدالت، پیشرفت و بازسازی و تحرک انقلابی و جهادی است.

خرم، ارتباط مستمر با مردم، عدالت مندی، فسادستیزی و مقابله با عملیات روانی دشمنان و زدودن آثار آن از چهره جامعه را جزو اولویت های اصلی دولت سیزدهم، بیان و اضافه کرد: عملکرد بسیار درخشان دولت در حوزه سلامت و مقابله با همه گیری ویروس کرونا نشان داد که این دولت برای خدمت به مردم از هیچ تلاشی فروگذاری نمی کند که بر اثر همین اقدامات امروز هیچ مشکلی در این خوزه وجود ندارد.

وی به راکد بودن اقتصاد آذربایجان شرقی در سال ۱۳۹۹ اشاره کرد و با بیان اینکه پس از روی کار آمدن دولت سیزدهم بلافاصله اقدامات و برنامه ریزی های جامع و کامل برای خروج از این شرایط صورت گرفت، یادآور شد: بر اثر همین فعالیت ها امروز در شهرستان تبریز مسافرت های خارجی ۳۰۰ درصد رشد دارد و طی ماه های اخیر هیچ هتلی در این شهر خالی نمانده که موفقیت بس بزرگ به شمار می رود.

خرم اعلام کرد: برای اولین بار در تاریخ گردشگری آذربایجان شرقی تعداد مسافرت های داخلی و خارجی به کلانشهر تبریز از اصفهان جلو زده و همین امر موجب رونق کسب و کار در عرصه های مختلف اقتصادی شده است.

وی از افتتاح و بهره برداری از طرح هایی به ارزش ۹ هزارمیلیارد تومان طی هفته دولت در آذربایجان شرقی خبر داد و افزود: بر همین اساس نهضت اتمام پروژه های نیمه تمام در استان شروع شده است و هم اکنون یکهزار و ۵۶۷ پروژه نیمه تمام اولویت بندی شده و برخی به اتمام رسیده و تعدادی نیز در شرف تکمیل و بهره برداری است.

خرّم، تلاش برای ساماندهی، بازسازی و توسعه انرژی در آذربایجان شرقی از دیگر اقدامات موثر یک سال اخیر نام برد و ادامه داد: در این مدت هیچ گونه قطعی آب ، برق و گاز در استان به خصوص کلانشهر تبریز نداشته ایم، در حالیکه پارسال و سال های قبل در همین موقع شاهد قطعی های مکرر بودیم.

وی از وارد مدار و چرخه تولید شدن تعداد ۱۰۰ واحد راکد در آذربایجان شرقی طی یک سال اخیر خبر داد و گفت: امروز به برکت تلاش های تیم مدیریتی و اقتصادی استان، تنش های کارگری کاهش یافته و واحدهای مشکل دار صنعتی و تولیدی نیز به تعداد انگشتان دست رسیده است.

استاندار آذربایجان شرقی از سرمایه گذاری بخش خصوصی به ارزش ۴۰ هزار میلیارد تومان خبر داد و اظهار داشت: از مجموع این طرح ها، ۳ هزار میلیارد تومان پروژه طی هفته دولت به بهره برداری رسید که برای ۱۵ هزار نفر اشتغال ایجاد کرد.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف