دولت سیزدهم با عزم جدی و تلاش شبانه روزی سختی ها را پشت سر گذاشته است

به گزارش خبرنگار اقتصادی برنا از قزوین؛ همزمان با پنجمین روز از هفته دولت عصر یکشنبه در مراسمی با حضور ابوالحسن کبیری معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین، عباس کاظمی فرماندار، مسعود خواجه وند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان و سرهنگ محمد امیری مقدم مدیرکل دفتر نشر و ارزشهای دفاع مقدس، 504 طرح برقرسانی در استان قزوین به بهره برداری رسید.

image_2022_8_28-19_49_40_199_bWP

عباس کاظمی در مراسم بهره برداری این طرح ها که با افتتاح پست هوایی 325 کیلو ولت آمپر مجموعه باغ موزه دفاع مقدس آغاز شد اظهار داشت: دولت سیزدهم شروع بسیار سختی داشت و با 471 هزار میلیارد تومان بدهی، رکود بازار به دلیل کرونا، بی ثباتی بازار، نوسان نرخ ارز و وصول نشدن مطالبات ناشی از فروش نفت، بدهی بانک مرکزی، افزایش تهدیدات خارجی و بحران ورود مهاجران مواجه شد اما دولتمردان ما سخت کوش بودند و توانستند از مشکلات عبور کنند.

وی افزود: این شرایط مدیران جهادی نیاز دارد تا با کمترین امکانات بتوانند بیشترین خدمات را ارائه کنند و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق با سخت کوشی و تلاش شبانه روزی همکاران خود توانستند در ایجاد زیرساختها کارهای ارزشمندی انجام دهند که جای قدردانی دارد.

کاظمی تصریح کرد: در شرایط ناترازی مصرف و تولید انرژی خوشبختانه در تابستان بدون خاموشی این وضعیت را سپری کردیم که این فعالیت را مدیون تیم مدیریت و کارکنان شرکت توزیع نیروی برق قزوین می دانیم.

33333

افتتاح 299 طرح در شهرستان قزوین

فرماندار قزوین یادآورشد: در هفته دولت در شهرستان قزوین 299 طرح با اعتباری بالغ بر 450 میلیارد تومان به بهره برداری رسید که زمینه اشتغال 1439 شغل را نیز ایجاد کرد.

وی گفت: امیدواریم افتتاح طرح های عمرانی و زیرساختی بتواند به توسعه و عمران شهری و رفاه شهروندان کمک کند.

انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف