دعوت رئیس فدراسیون جهانی تکواندو از ساعی/ امضای قرارداد بشر دوستانه در گرندپری پاریس

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بعد از دیدار و گفت‌وگو رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان و هادی ساعی در حاشیه بازی‌های کشورهای اسلامی در قونیه با  چانگ وون چو، روز گذشته، رئیس فدراسیون جهانی تکواندو با ارسال نامه‌ای رسمی به تهران هادی ساعی را برای عقد قرارداد همکاری جهت انجام امور بشر دوستانه در تهران به پاریس دعوت کرد.

در متن نامه دکتر چو آمده است: 

دکتر سید رضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران

دیدار با شما در قونیه در خلال پنجمین دوره بازی‌های کشورهای اسلامی عالی بود و  بابت موفقیت ایران در این رویداد تبریک می‌گویم.

ممنون از حمایت شما از ورزش تکواندو جمهوری اسلامی ایران یکی از پایگاه های مهم ورزش ما به شمار می‌رود و تکواندو  یکی از متحدکنندگان بزرگ جامعه است. 

در این راستا، از شنیدن علاقمندی شما به  تلاش ها و برنامه های بشردوستانه فدراسیون جهانی خوشحال هستم. مشتاقانه منتظر دیدار هادی ساعی، رئیس فدراسیون تکواندودر پاریس در خلال مسابقات گرندپری تکواندو در ماه سپتامبر هستم  تا  قرارداد همکاری با فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران را امضا نماییم‌. 

از شما تشکر می‌کنم  و لطفاً به من اطلاع دهید که آیا در خلال  مجمع عمومی ANOC در اکتبر آینده به سئول سفر خواهید کرد؟ در صورت حضور، مشتاقانه منتظر دیدار شما در فدراسیون جهانی تکواندو هستم

به امید دیدار تا آن زمان و تشکر از  پشتیبانی جنابعالی

با احترام ، چانگ وون چو، رئیس فدراسیون جهانی تکواندو

انتهای پیام/