دستگیری 2 نفر از قمه کش های شهرک کاوه در اصفهان/ تخریب ۵ دستگاه خودروی شهروندان


دستگیری 2 نفر از قمه کش های شهرک کاوه در اصفهان/ تخریب ۵ دستگاه خودروی شهروندان

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری 2 نفر از اراذل و اوباش که با استفاده از قمه امنیت و آرامش ساکنان شهرک کاوه شهر اصفهان را سلب کرده و باعث ایجاد رعب و وحشت کرده در بین آنان شده بودند خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ حسین بساطی بیان داشت: ماموران کلانتری 19 فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان در پی اطلاع مرکز فوریت های 110 مبنی بر  تخریب ۵ دستگاه خودروی شهروندان و ایجاد مزاحمت برای بانوان درخیابان کاوه بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: رئیس و ماموران کلانتری در کمترین زمان ممکن به  محل اعزام و تحقیقات اولیه خود را از شاکیان آغاز کردند که در نتیجه مشخص شد راننده و سرنشین یک دستگاه خودروی پژو۴۰۵ در حالی که حالت عادی نداشتند  اقدام به چاقوکشی و عربده کشی نموده و نفر از شهروندان را  نیز از ناحیه گردن،  صورت و کتف مجروح کرده  و همچنین ۵ دستگاه خودرو پارک شده در حاشیه خیابان را تخریب و سپس متواری می شوند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان خاطر نشان کرد: با اقدامات اطلاعاتی خودروی  در کمترین زمان ممکن خودروی متهمان در یکی از خیابان های شهر شناسایی  و متوقف شد.

سرهنگ بساطی اظهار داشت: در این عملیات ضاربان دستگیر و تعداد۲ عدد چاقو، یک عدد قداره و یک عدد گُرز از آنها کشف شد که پس از شناسایی این افراد توسط شهروندان آسیب دیده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.