دستگیری شش سوداگرمرگ وکشف مخدر درسیستان و بلوچستان

به گزارش خبرگزاری برنا از سیستان و بلوچستان ، ، سردار احمد طاهری گفت : در راستای کنترل تحرکات باندهای قاچاق مواد مخدر در جنوب شرق کشور، با اشراف اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و رصد تحرکات قاچاقچیان در مناطق شمالی و جنوبی سیستان و بلوچستان، سرنخ‌هایی از فعالیت عناصر مسلح و قاچاق افیونی برای جابه جایی و انتقال محموله سنگین مواد مخدر به عمق کشور به دست آمد.
وی افزود: با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی مسیرهای تردد قاچاقچیان در شهرستان های هیرمند، نیمروز، ایرانشهر، خاش و زابل شناسایی و تکاوران انتظامی به طور هماهنگ و همزمان در قالب چند تیم پوششی و عملیاتی با اجرای هدفمند کمین و طرح مهار، مناطق مورد نظر را تحت کنترل و رصد خود قرار دادند و موفق شدند محموله های مورد نظر را شناسایی کنند .
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: قاچاقچیان مسلح مواد مخدر که با خودروهای سواری پژو405 ، وانت تویوتا، پراید و پژو پارس درحال انتقال مواد افیونی بودند به محض مشاهده تکاوران انتظامی، اقدام به تیراندازی به سمت آنان کردند .
این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: سوداگران مرگ که تاب مقابله با تکاوران پلیس را نداشتند، با رها کردن خودروهای حامل مواد به اطراف فراری شدند.

وی در ادامه با بیان اینکه تلاش برای دستگیری دیگر اعضای این باند قاچاق ادامه داد: در تعقیب و گریز قاچاقچیان درارتفاعات این مناطق شش سوداگر مرگ دستگیر شدند که در پاک سازی محل های درگیری از خودروهای توقیف شده از قاچاقچیان در مجموع بیش از 810 گیلوگرم مواد افیونی کشف شد.

سردار طاهری ، از شهروندان خواست اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص با تماس 110 در اختیار پلیس قرار دهند.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف