دستگیری سارق ۱۰۰ فقره خودرو در پایتخت

سرهنگ” جلیل موقوفه ای” در تشریح این خبر بیان داشت: روز گذشته تیم عملیات کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس در حال گشت زنی در محله تهرانپارس به 2نفر در حال پرسه زنی در اطراف خودروهای پارک شده مشکوک می شوند و متهمان را زیر نظر می گیرند.

 وی با بیان اینکه متهمان در همین حین به باز کردن در خودرویی پارک شده در کنار خیابان می پردازند افزود:  ماموران سریعا وارد عمل شده و هر 2  متهم با مشاهده خودروی پلیس به صورت پیاده متواری که در یک تعقیب و گریز چند دقیقه‌ای یکی از متهمان که کوله پشتی همراه خود داشت دستگیر و متهم دیگر متواری شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران با اشاره به اینکه در بررسی اولیه از کوله پشتی متهم ۸ دستگاه کامپیوتر انواع خودرو کشف شد تصریح کرد: متهم ۳۷ ساله تبعه خارجی پس از انتقال به کلانتری به   ۱۰۰ فقره سرقت مشابه با همدستی متهم متواری اعتراف و اظهار کرد اموال مسروقه را به مالخری در خارج از تهران می فروختند.

سرهنگ موقوفه ای با بیان اینکه تحقیقات بیشتر برای کشف جرایم احتمالی متهم و دستگیری همدست و مالخر اموال سرقتی ادامه دارد در پایان خاطر نشان کرد: متهم  برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.