دستگیری سارقان مامورنما از اتباع بیگانه

 سردار مرتضی میرزایی، با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت وجه نقد از اتباع بیگانه، توسط افرادی مسلح تحت پوشش ماموران فراجا و بسیج در شهرستان‌های غرب استان به ویژه  چالوس و رامسر  در ماه اخیر، بررسی موضوع در دستورکار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود:  در تحقیات پلیسی مشخص شد که سارقان در گروه‌های دو و چهار نفره پس از زیر نظر قرار دادن و تعقیب سوژه مورد نظر در مکانی خلوت جلوی خودروی مالباختگان را گرفته و به بهانه اینکه پول‌های همراه آنان جعلی می‌باشد همه وجوه نقد را به جهت بررسی از آنان گرفته و  متواری می‌شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران اظهار داشت: با توجه به حساسیت موضوع،   ماموران پلیس آگاهی استان با تشکیل تیم ضربتی متشکل از اداره عملیات ویژه و اداره مبارزه با سرقت با بررسی‌های همه جانبه سارقان را شناسایی کردند.

سردار میرزایی، خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی‌های قضائی در اقدامی عملیاتی تعدادی از این متهمان در یکی از شهرستان‌های استان زمینگیر و در بازدید از خودروی آنان  ۲ جفت پلاک سرقتی، ۲ عدد کلاه تابستانی فراجا، یک قبضه قمه، یک قیضه ساطور، یک عدداسپری فلفل، یک عدد چوب دستی و مدارک خودرو کشف شد.
وی همچنین اضافه کرد: با توجه به متواری شدن همدستان این متهمان به سمت استان گیلان با هماهنگی قضائی و مساعدت همکاران انتظامی استان گیلان، اعضای این باند در ایست و بازرسی شهرستان رودبار دستگیر شدند.

سردار میرزایی با اشاره به اینکه سارقان در تحقیقات پلیسی به ۱۷ فقره سرقت در پوشش مامور از اتباع بیگانه در شهرستان‌های چالوس، رامسر، تنکابن، عباس آباد، نوشهر در سال جاری و سنوات گذشته اقرار و اعتراف کردند، خاطرنشان کرد: این افراد پس از تشکیل پرونده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.