در شهرک صنعتی فاروج یک پروژه کلنگ زنی و از یک واحد صنعتی بهره برداری شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، محمدعلی نوایی ضمن اعلام این خبر گفت: در هفته دولت با حضور استاندار خراسان شمالی، فرماندار فاروج و مسئولان استانی و شهرستان، پروژه احداث پست برق  ۱۳۲ کیلو ولت شهرک صنعتی فاروج کلنگ زنی شد.

وی تصریح کرد: این پروژه با هزینه‌ای بالغ بر ۶۶۰ میلیارد ریال و با ظرفیت ۲۲ مگاوات طی مشارکت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، شرکت شهرکهای صنعتی و برق منطقه ای خراسان اجرا و عملیاتی خواهد شد.

نوایی ضمن اشاره به افتتاح واحدهای صنعتی در ایام هفته دولت خاطرنشان کرد: در شهرک صنعتی فاروج علاوه بر کلنگ زنی پست برق 132 کیلوولت، واحد صنعتی” علی اصغر گلو محمدآبادی”  در زمینی به مساحت ۳ هزار متر مربع و با سرمایه گذاری بیش از ۶ میلیارد ریال در زمینه تولید انواع جعبه پلاستیکی برای حمل و نقل و بسته بندی کالاها با ظرفیت تولید سالانه ۴۰۰ تُن به بهره برداری رسید.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان شمالی در خاتمه اظهار داشت: شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان شمالی مصمم است در سالی که بنا به فرمایش مقام معظم رهبری «مدظله العالی» تحت عنوان «تولید؛ دانش بنیان و اشتغال آفرین» نامگذاری شده است با رویکردی جهادی در جهت ایجاد زیرساخت ها و پروژه های عمرانی شهرکهای صنعتی با تمام ظرفیت موجود و طی هم افزایی با دیگر دستگاههای ملی و استانی تلاش نماید.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف