در احداث سد آبریز سنگ‌اندازی می‌شود/ وحیدی: دولت در اصلاحات اقتصادی شجاعت بزرگی به خرج داد

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛آیت‌الله سید نصیر حسینی در دیدار با وزیر کشور، استاندار و سایر مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه احساس می‌شود در احداث سد آبریز سنگ‌اندازی می‌شود، گفت: مردم از وضعیت سد آبریز ناراحت هستند.

نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد خواستار پیگیری احداث سد آبریز شد و نسبت به روند کند ساخت تنگ سرخ هم انتقاداتی داشت و عنوان کرد: دستور ویژه‌ای که برای سد تنگ سرخ داده شد عملیاتی نشد.

احمد وحیدی هم دستور دارد جلسه مشترکی با وزیر نیرو، قرارگاه خاتم و استاندار کهگیلویه و بویراحمد در دفتر کارش تشکیل و مشکل سد تنگ سرخ پیگیری شود.

وی در ادامه با بیان اینکه هفته دولت فرصتی برای بازخوانی آنچه در طول یکسال دولت سیزدهم گذشت، گفت: دولت سیزدهم و شخص آیت‌الله رئیسی ویژگی خاصی دارند که در طول انقلاب به غیر از دوره ریاست جمهوری حضرت آقا و  رابطه خاصی که با حضرت امام(ره) داشتند تکرار نشد.

وزیر کشور عنوان کرد: هم و غم و تلاش آقای رئیس‌جمهور عمل به وظیفه الهی، انسانی و شرعی است و در این راه هم فرمایشات مقام معظم رهبری که راه روشن و مسیر حرکت را به ما نشان می‌دهد معیار است.

وی با بیان اینکه دولت در جبهه‌های مختلف تلاش کرده مطابق با معیارهای انقلاب، فرامین رهبری و چارچوب و ارزش‌ها حرکت کند، گفت: یکی از مواردی که دولت دنبال می‌کرد مردمی بودن و مردمی ماندن است و اینکه لفظ دولت مردمی که شعار دولت سیزدهم است محقق شود که تاکنون در این زمینه موفق بوده است.

وزیر کشور اقتدار را دومین مورد مدنظر دولت سیزدهم دانست و افزود: در یک دوره‌ای امنیت ما به غیر از بخش نظامی دچار خدشه شده بود و برجام مصداقی برای فقدان اقتدار کافی بود اما امروز دولت سیزدهم با قدرت در حال مذاکره است و از خواسته‌های مردم کوتاه نمی‌آید، مسائل مردم را هم با توافق نامناسب گره نمی‌زند.

وحیدی حل فوری مسائل و مشکلات را از دیگر موارد مورد توجه دولت دانست و عنوان کرد: در بدو تشکیل دولت سیزدهم مشکلات زیادی وجود داشت که مربوط به سال‌های گذشته بود که حل و فصل کردیم، رتبه‌بندی معلمان یکی از این موارد بود که دولت در اولین سال حضور پذیرفت که اجرا کند.

عضو هیات دولت با اشاره به اصلاحات اقتصادی که توسط دولت سیزدهم انجام گرفت،گفت: دولت شجاعت بزرگی به خرج داد، طرح در کوتاه مدت تورم ایجاد می‌کرد اما مسیر اقتصادی دولت را روی ریل مناسبی قرار می‌داد.

وحیدی عنوان کرد: دولت تلاش کرد با پرداخت یارانه و همچنین کنترل قیمت ها این شرایط را مدیریت کند و در میدان هم حضور دارد.

وی خاطرنشان کرد: دولت از راهنمایی نمایندگان ولی‌فقیه در استان‌ها بهره‌مند می‌شود.

انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف