در آستانه جام ملت‌های آسیا؛ حامی «تیم ملی» باشیم!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا؛ پس از بازگشت وحید شمسایی به تیم ملی فوتسال همه چیز برای ادامه روند آماده‌سازی تیم آماده بود و اعضای کادر فنی هم تمام تمرکز خود را روی این مساله گذاشتند اما اتفاقی عجیب چون استوری‌هایی که به نظر می‌رسید طعنه و کنایه به سرمربی تیم ملی بابت بازگشت به اردو بود، کام بسیاری را تلخ کرد.

شمسایی اما همان طور که پیشتر در گفت‌وگو با خبرگزاری برنا مطرح کرده بود، هدفش ساختن جاویدها، حسن‌زاده، توکلی‌ها و ستاره‌های نسل ۲۰۱۶ بود و به هیچ وجه به این حواشی پاسخ نداد. او از قبل هدف خود را ساختن یک نسل، حتی به قیمت شکست خود اعلام کرده بود. شمسایی بارها اعلام کرد در تیم ملی به روی همه باز است و هیچ گاه کسی را کنار نمی گذارد اما باید به فکر تقویت نیروی انسانی باشیم وگرنه همین حالا بازیکنانی که در اردو حضور ندارند به راحتی می‌توانند جام قهرمانی جام ملت‌ها را به ارمغان بیاورند اما پس از پایان جام جه باید به فکر جام جهانی بود چه؟ آیا می توان به بازیکنان بالای ۳۴ سال دل‌خوش کرد یا باید دوردست‌ها را دید؟

ساعاتی پیش لیست تیم ملی برای حضور در تورنمنت تایلند اعلام شد و به زودی جوانان تیم ملی که قسمت اعظم آن‌ها زیر ۳۰ سال سن دارند و حتی نفرات زیر ۲۰ سال هم در آن دیده می‌شوند عازم تورنمنت مهم پیش رو می‌شوند. چقدر خوب می‌شود اگر تمام ستاره‌های نسل قبل فوتسال حامی کادر و نفرات فعلی باشند زیرا در نهایت افتخارآفرینی در جام ملت‌های پیش رو و مسابقات آینده پرچم ایران را بالا خواهد برد نه شخص خاصی را.

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف