دانشجویان خط شکنان جبهه فرهنگی و جنگ نرم هستند

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور در اختتامیه طرح حامیم استان هرمزگان اظهار داشت: برگزاری این طرح در جوار بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج(ع) ازالطاف امام رئوف است و شما دانشجویان سعی کنید در دوران جوانی سبک‌ و سیره رضوی را سرلوحه کار خود قرار دهید.

وی به نقل از مقام معظم رهبری اظهار داشت: باتوجه به تحولات جهانی ما در پیچ تاریخی هستیم، نظامات سیاسی و بین المللی در حال تغییر است و باید منتظر حادثه ای بیش از آنچه بشر تجربه کرده است، باشیم.

رستمی با اشاره به افول قدرت پوشالی آمریکا در سالهای اخیر، تصریح کرد: در حال حاضر آمریکا در سخت ترین چالش های بین اللملی به سرمی برد تا جایی که در ادبیات بزرگان فکری و سیاسی بحث افول قدرت آمریکا مشاهده می شود.

وی خاطر نشان کرد: مقامات کشور در مذاکرات برجام مقتدرانه حاضر شدند و از حقوق قانونی ملت ایران دفاع خواهند کرد‌.

در ادامه مراسم افتتاحیه طرح حامیم حجت الاسلام سید عباس تقوی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‎های استان هرمزگان گفت: دانشجویان مانند شهدای دفاع مقدس خط شکنان جبهه فرهنگی و جنگ نرم هستند.

حجت الاسلام تقوی در دانشگاههای استان هرمزگان در جمع دانشجویان نخبه فرهنگی، سیاسی واجتماعی شرکت کننده در دوره کشوری حامیم عنوان کرد: یکی ازمهم ترین اهداف نهاد نمایندگی در دانشگاه‌ها تربیت و آموزش دانشجویان هم تراز انقلاب است و تلاش می کنیم در زمینه توانمند سازی دانشجویان نخبه فرهنگی ،سیاسی و اجتماعی اقدامات موثری انجام بدهیم.

وی با اشاره به جایگاه مهم دانشجویان در جامعه عنوان کرد: دشمن در صدد تخریب جایگاه دانشجو از طریق جنگ نرم است و دانشجویان باید در مقابل توطئه‌های دشمنان هوشیار باشند.

حجت الاسلام تقوی مهمترین وظیفه کنونی دانشجویان و اساتید انقلابی را تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برشمرد و تاکید داشت: دانشجویان با جهاد تبیین در معرفی آرمانهای انقلاب اسلامی تلاش کنند و به عنوان سفیران عرصه اطلاع رسانی در جنگ نرم باشند.

انتهای پیام/