خرم تاکید کرد: تعامل مسئولان اجرایی و قضایی و همراهی نیروهای مسلح برای تسریع در روند توسعه

به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، استاندار آذربایجان شرقی در این دیدار اظهار داشت: در سایه تلاش نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی، استان به لحاظ امنیت و آرامش در شرایط خوب و پایداری قرار دارد.

عابدین خرّم ادامه داد: در یک سال گذشته دولت با فرازونشیب‌های بسیاری مواجه بود و در این شرایط نیروهای مسلح با همدلی و هماهنگی بیشتر در کنار دولت سیزدهم قرار گرفتند.

وی اظهار داشت: مهم ترین شعار دولت سیزدهم، بازگشت به شعارها و اهداف اصلی انقلاب است که در این مدت توانسته به سرعت شرایط را تغییر دهد و با کار و تلاش شبانه‌روزی، اقدامات مهمی انجام دهد.

خرّم با اشاره به اینکه دشمنان نظام به دنبال ایجاد اختلاف در کشور بودند تا تغییر ریل دولت به سلامت اتفاق نیفتد، گفت: با این وجود امروز شاهد هستیم که دولت در صحنه دیپلماسی و مذاکرات با اقتدار حضور یافته و سرنوشت کشور را به قدرت‌های زورگوی جهانی گره نزده است.

وی گفت:امروز قوای مقننه، قضاییه و مجریه و نیروهای مسلح در چارچوب مبانی انقلاب و اسلام مبتنی بر ولایت و امامت در کنار هم برای اعتلای نظام تلاش می کنند.

استاندار آذربایجان شرقی اضافه کرد: مدیریت ارشد استان و مجموعه کارگزاران و کارمندان دولت با هماهنگی و همدلی و همراهی نیروهای مسلح و دستگاه قضایی در راستای توسعه و بهبود وضعیت تلاش می کند.

وی با اشاره به همکاری دستگاه قضایی استان در رفع مشکلات واحدهای تولیدی، تاکید کرد: نباید هیچ واحد تولیدی در استان بلاتکلیف بماند؛ برخی واحدها که با مشکل مواجه هستند و نه واگذار شده و نه طرح توسعه‌ای اجرا می شود با همکاری دادگستری استان باید تعیین تکلیف شوند.

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی نیز در دیدار با استاندار، اظهار داشت: دولت سیزدهم به شعارهایش پایبند بوده و توفیقات خوبی در حوزه های داخلی و خارجی به دست آورده و شان نظام و انقلاب و مردم حفظ شده است.

موسی خلیل‌اللهی افزود: در آذربایجان شرقی تعامل خوبی بین مدیران و مسئولان دستگاه قضایی، دستگاه های اجرایی و نمایندگان استان در راستای توسعه استان، بهبود وضعیت و کاهش دغدغه های مردم وجود دارد.

فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان شرقی هم گفت: از جمله بارزترین ویژگی ها و خصوصیات دولت شهید رجایی ساده زیستی، ولایتمداری، مجاهدت و تلاش بود که شبیه ترین دولت به دولت شهید رجایی، دولت سیزدهم است.

سردار حسین عبدی افزود: امروز در عرصه های مختلف در داخل کشور شاهد برقراری ثبات و آرامش هستیم و در عرصه های بین المللی نیز شاهد اقتدار حاکمیتی هستیم.

وی با اشاره به اینکه آذربایجان شرقی جزو امن ترین استان های کشور است، ادامه داد: در سایه انسجام ، همدلی، وحدت و تلاش شبانه روزی مجموعه دلتمردان در آذربایجان شرقی مشکل خاص امنیتی در استان نداریم.

فرمانده ارشد ارتش جمهوری اسلامی ایران در آذربایجان شرقی و اردبیل نیز در این دیدار گفت: یکی از افتخارات ارتش جمهوری اسلامی این است که در تمامی عرصه ها از جمله جهاد، سازندگی و تولید ملی در کنار دستگاه های اجرایی است.

امیر سرتیپ‌دوم امیرحسین شفیعی افزود: برای هر نوع همکاری و حمایت در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی در کنار مدیریت ارشد و دستگاه های اجرایی استان قرار داریم.

سردار احمدی، فرمانده مرزبانی آذربایجان شرقی نیز با اشاره به برقراری امنیت در مرزهای استان، گفت: مرزبانی خود را خادم مردم می داند و به عنوان تامین کننده امنیت برای تحکیم آسایش و آرامش در مناطق مرزی تلاش می کنند.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف