خدمت صادقانه و بی منت نصب العین همه مدیران باشد


خدمت صادقانه و بی منت نصب العین همه مدیران باشد

استاندار ایلام گفت: خدمت صادقانه و بی منت نصب العین همه مدیران باشد چراکه واژه خدمت صادقانه و بی منت برگرفته از حضرت امام ( ره ) و دولت شهید رجایی و باهنر است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، حسن بهرام نیا صبح امروز در بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی که در سالن اجتماعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برگزار شد، با اشاره به اینکه در پایان هفته دولت و در یکسال کار و تلاش بی وقفه، مدیران کارنامه درخشانی را به ثبت رسانده اند، اظهار داشت: می توان عملکرد این یکسال را با عملکرد دولت های قبل مقایسه کرد.

وی با عنوان این مطلب که امروز مردم از بلوغ سیاسی خاصی برخوردار هستند و خود تبیین گر هستند و می توانند تلاش و عملکرد دولت ها را مقایسه کنند، اضافه کرد: زمانی که دولت سیزدهم روی کار آمد خزانه نه تنها خالی بلکه ۱۴۰۰ هزار میلیارد تومان بدهکاری نیز داشت و دولت جدید برای پرداخت حقوق مشکل داشت اما به لطف خدا دولت نه تنها در حال پرداخت تمام بدهکاری‌ها است بلکه در طول این یکسال گذشته نیز کارهای عمرانی، اقتصادی زیادی انجام داده است.

وی افزود: در دولت قبل روزانه ۷۰۰ نفر بر اثر کرونا فوت می کردند که در دولت سیزدهم با تولید انبوه واکسن و واردات واکسن، کرونا کاهش یافت و مدیریت شد. 

استاندار ایلام با اشاره به اینکه دولت قبل زندگی و سرنوشت مردم را به برجام گره زده بود، گفت: اما این دولت مذاکرات هسته ای و برجام را با حفظ سه اصل «حکمت، عزت و مصلحت» پیش می برد و معیشت مردم به زلف برجام گره نزده است.

وی به توفیقات حاصل شده در بخش صادرات به کشور عراق اشاره کرد و گفت: از نظر ریالی ۸۶ درصد افزایش صادرات در طول پنج ماه ابتدایی سال در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته ایجاد شده است.

بهرام‌نیا در ادامه گفت: خدمت صادقانه و بی منت نصب العین همه مدیران باشد چراکه واژه خدمت صادقانه و بی منت برگرفته از حضرت امام ( ره ) و دولت شهید رجایی و باهنر است.

وی تصریح کرد: رضایتمندی مردم، افتتاح تعداد بیشتری از پروژه ها و تحقق مصوبات سفر رییس جمهوری از جمله اقدامات مثبت مدیران در طول یکسال خدمت در دولت سیزدهم بود که قابل تحسین و تقدیر است.

وی تاکید کرد: امروز خروجی همه اقدامات و تلاش همه مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی، رضایتمندی مردم در همه عرصه ها است که این خدمت رسانی بی وقفه که از شعارهای دولت سیزدهم است باید استمرار داشته باشد.

استاندار ایلام ادامه داد: رضایتمندی مردم، بهترین کلید واژه‌ای است که از امام راحل (ره) و شهیدان رجایی و باهنر بعنوان الگو برجای مانده است و باید میراث دار آن باشیم.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود رقابت در علم و تلاش برای پیشی گرفتن از سایر مدیران برای خدمت رسانی به مردم ارزشمند خواند و گفت: خدمات و خدمت رسانی به مثابه دو ماراتن است اما همه برنده نمی شوند و فقط یک نفر اول می شود.

وی افزود: مردم ولی نعمت ما هستند و پاسداشت ولی نعمت حترام و تکریم او است و رضایتمندی مردم نصب العین هم مدیران دولت سیزدهم در استان است.

نماینده عالی دولت در استان با اشاره به موضوع کنگره بزرگ اربعین گفت: بسته شدن مرز از جمله بدترین خبر های دوران زندگی من بود اما بنده مدال نوکری امام حسین ( ع ) و زوار اباعبدالله را بروی لباس خود نصب کرده‌ام و مدیران هم این مدال را نصب کنند.

وی با اشاره به اینکه شب بسته شدن مرز مردم با تابلوها در دست زوار را هدایت می‌کردند، اضافه کرد: ما در شب بسته شدن مرز تا ساعت ۱۲ شب شورای تامین برگزار کردیم و اعضای شورای تامین تا نزدیک صبح استان را رصد کردند که قابل تحسین است.