خدمت شبانه روزی به مردم رسالت مهم مدیران شهرستان البرز است

به گزارش خبرنگار اقتصادی برنا از قزوین؛ در ششمین روزازهفته دولت بخشدار، رئیس دادگستری، دادستان محمدیه بهمراه شهرداران و روسای شورای اسلامی شهرهای محمدیه، بیدستان، شریفیه و روسای ادارات و سازمان های خدمات رسان این بخش، فرماندهی نیروی انتظامی و سپاه پاسداران با فرماندار شهرستان البرز دیدار و گفتگو کردند.

مصطفی غفوری فرماندار شهرستان البرز در این نشست ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان  رجایی و باهنر اظهارداشت: هفته دولت بهترین فرصت برای خدمت به مردم  و حل مشکلات است که این مناسبت مسئولیت ما را دو چندان می کند و باید تلاش کرد همدلی و اتحاد و تعامل بین مسئولان و مردم بیشتر شود.

image_2022_8_29-17_6_11_768_lGA

وی یادآورشد: محمدیه یکی از بخش های مهم شهرستان البرز است که با تلاش شبانه روزی باید به مردم خدمت کنیم که امروز خوشبختانه شاهد اقدامات شایسته ای با همدلی و همسویی مسئولان و مدیران این بخش هستیم.

فرماندار شهرستان البرز خدمت صادقانه به مردم را رمز موفقیت در امور دانست و یادآورشد: صادق بودن مسئولان با مردم موجب تقویت نظام و کسب رضایتمندی مردم خواهد شد.

غفوری تصربح کرد: برای داشتن ایران قوی باید با مردم و در میان آنها بود زیرا هرکجا که مردم مشارکت داده شدند عملکردها بهتر بوده و هر گاه مردم پای کار نبودند و یا به آنها توجه نشده، آسیب ها بیشتر شده و امروز افتخار دولت سیزدهم تعامل با مردم  است.

سید تقی فلاح امینی بخشدار محمدیه نیز در این نشست اظهارداشت: مسئولان بخش محمدیه برای حل مشکلات مردم هم دل و همصدا شده اند تا رضایت شهروندان جلب شود.

بخشدار محمدیه یادآورشد: شهرداران شهرهای محمدیه و بیدستان و شریفیه با مدیریت جهادی کارهای ماندگاری را انجام داده اند که براساس الویت ها و نیازهای اساسی شهروندان تعریف شده که بزودی با حضور مسئولان استانی افتتاح می شود.

image_2022_8_29-17_7_28_221_G7b

وی گفت در روستاهای بخش محمدیه هم  با تلاش دهیاران و اعضاهای شورای اسلامی روستاها گام های خوبی برای عمران وتوسعه برداشته شده و با نهضت آسفالت معابر و جدول گذاری کوچه ها شاهد تامین رفاه بیشتری برای مردم هستیم.

در ادامه مدیران ادارات، شهرداران و روسای شوراهای اسلامی بخش محمدیه مشکلات خود را مطرح کردند.

انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف