خدمت به مردم مهمترین رسالت مدیران جهادی است

به گزارش خبرنگار اقتصادی برنا از قزوین؛ همزمان با پنجمین روز از هفته دولت عصر یکشنبه در مراسمی با حضور ابوالحسن کبیری معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین، عباس کاظمی فرماندار، مسعود خواجه وند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان و سرهنگ محمد امیری مقدم مدیرکل دفتر نشر و ارزشهای دفاع مقدس، 504 طرح برقرسانی در استان قزوین به بهره برداری رسید.

ابوالحسن کبیری معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین در مراسم افتتاح این طرح ها گفت: آنچه داریم مرهون خون شهداست و همه باید قدردان آنها بوده و در خدمت رسانی به مردم جدی باشیم.

image_2022_8_28-19_49_40_199_bWP

وی افزود: امروز که روز اخلاق و معنویت نامگذاری شده یاد شهیدان رجایی و باهنر را گرامی می داریم و امیدواریم رفتار و منش شهدای دولت را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

کبیری بیان کرد: اگر بخواهیم نام ماندگاری از خود برجای بگذاریم بایستی خدمت به مردم را جدی بگیریم و بدانیم گره گشایی از مشکلات رسالت مدیران در شرایط کنونی است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین یادآورشد: خوشبختانه با حضور مدیران جهادی در صنعت برق شاهد خدمت رسانی شایسته ای به مردم هستیم و با همه مشکلات و افزایش مصرف امسال خاموشی نداشتیم که جای تقدیر دارد.

وی گفت: مجموعه باغ موزه دفاع مقدس که در دست ساخت است در دو سال آینده تکمیل شده و به مکانی مقدس و ارزشی برای آشنایی با دستاوردهای دفاع مقدس تبدیل خواهد شد و تامین برق آن از کارهای مهمی بود که با تلاش شبانه روزی مدیران صنعت برق استان محقق شد.

image_2022_8_28-20_11_7_427_Jm0

کبیری اظهارداشت:باغ موزه دفاع مقدس و نمایشگاه آن از مکانهای مورد نیاز استان است که با طرح توسعه در آینده به برق مستقل نیاز داشت که امروز زیرساخت لازم برای تامین انرژی آن ایجاد شده و این کار خدمت به شهدا محسوب می شود.

در ادامه پست هوایی 315 کیلوولت آمپر مجموعه در دست ساخت باغ موزه دفاع مقدس قزوین افتتاح شد.

انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف