خدمات جهادی موجب 30 میلیارد تومان صرفه جویی در هزینه های شرکت توزیع برق قزوین شد

به گزارش خبرنگار برنا از قزوین؛ مهرداد سلطانی فرمانده بسیج شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین با تشریح خدمات جهادی انجام شده در این  شرکت، رسالت بسیج و نیروهای جهادی را گره گشایی از مشکلات و خدمت رسانی به مردم دانست و اظهارداشت: در شرایط کنونی مهمترین رسالت همه مدیران و خدمتگزاران گره گشایی از  مشکلات است.

سلطانی در خصوص خدمت رسانی به مردم در یک سال گذشته اظهارداشت: در سال قبل 18 میز خدمت جهادی توسط شرکت توزیع نیروی برق در مناطق مختلف استان بویژه شهرها و روستاهای کم برخوردار و محروم تشکیل شد و مدیران ستادی با حضور در آنها به مطالبات و درخواست های مردم در محل پاسخ دادند.

image_2022_9_5-0_15_30_223_Vm1

وی اضافه کرد: میزهای خدمت در محل نماز جمعه و مناطق روستایی در مناسبت های مختلف از جمله هفته دولت، هفته دفاع مقدس، هفته بسیج، دهه فجر، دهه مقاومت و رویدادهای مهم کشور برگزار شد و مردم از آن بخوبی استقبال کردند و مشکلات آنها نیز برطرف شد. 

فرمانده بسیج شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین که بعنوان مدیر جهادی برتر کشوری شناخته شده تصریح کرد: با برگزاری میزهای خدمت در هر منطقه، مدیرعامل و مدیران شرکت توزیع نیروی برق استان نیز حضور یافته و پاسخگوی مردم شدند و حتی واگذاری انشعاب نیز در محل صورت گرفت که این سرعت عمل موجب رضایت مندی مردم شده است.

سلطانی تصریح کرد: تقریبا در میزهای خدمت حدود 98 درصد مطالبات مردم پاسخ داده شد بویژه در مناطق کم برخوردار این خدمات بسیار رضایت بخش بوده است.

سلطانی یادآورشد: در میزهای خدمت مشکلات و درخواست های حدود 200 خانوار توسط جهادگران و مدیران جهادی شرکت توزیع نیروی برق استان پاسخ داده شد.

image_2022_9_5-0_15_20_926_vVQ

وی بیان کرد: جهادگران شرکت توزیع نیروی برق استان با رویکرد خدمت به مردم بدون نگاه اقتصادی هرجا که پیمانکاران به دلیل سختی کار قادر به اجرا نبودند و یا مقرون به صرفه نبود ورود کردند که در این راستا پس از سیل الموت شرقی 9  کیلومتر شبکه توسط نیروهای جهادی نصب شد و در منطقه طارم برای توسعه و تقویت و اصلاح شبکه برقرسانی اقدام لازم صورت گرفت و مردم روستاها از قطعی برق مکرر رها شدند.

خدمات جهادی موجب 30 میلیارد تومان صرفه جویی شد

سلطانی اظهارداشت: اجرای برنامه های جهادی در شرکت توزیع نیروی برق استان شامل نوسازی شبکه های فرسوده ، تامین روشنایی معابر، جابجایی تیرهای برق، رفع افت ولتاژ  در شهرهای تاکستان، بویین زهرا ، آوج آبیک و قزوین موجب شد بیش از 30 میلیارد تومان در هزینه ها صرفه جویی شود.

6666

وی بیان کرد: با  برگزاری میزهای خدمت و حل مشکلات شهروندان توانستیم در اجرای طرح های جهادی از سوی وزارت کشور در میان 10 دستگاه برتر کشور انتخاب شویم.

سلطانی تصریح کرد: بعنوان یک بسیجی خود را خادم مردم می دانیم و تلاش می کنیم با رفع مشکلات مردم و پاسخگویی به مطالبات آنها در حوزه برقرسانی رضایت آنها را در صحنه خدمت رسانی جلب کنیم.

image_2022_9_5-0_14_46_698_ITK

مهرداد سلطانی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین به عنوان مدیر برتر جهادی و انقلابی کشور در سال 1400 انتخاب شد و بعنوان یکی از فعالان برگزیده میز خدمت جهادی در استان از سوی سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفان لوح تقدیر دریافت کرد.

انتهای پیام

  

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف