خبرهای مهم وزیر کشور برای زائران اربعین

وزیر کشور اقدامات انجام شده در حوزه زیر ساخت برای تسهیل تردد زائران اربعین را مناسب ارزیابی کرد و گفت: در هماهنگی با دولت عراق، برگه ویژه اربعین صادر می‌شود.

دکتر احمد وحیدی امروز یکشنبه در حاشیه نشست بیست و چهارمین گردهمایی معاونان اجتماعی و فرهنگی فراجا در جمع خبرنگاران از قدرت و سرعت عمل فراجا در دستگیری سارقان قدردانی کرد.

وی همچنین با تشکر از اقدام رئیس قوه قضائیه در تقویت مجازات اخلال گران نظم و آسایش عمومی کشور، افزود: فراجا با آمادگی تمام، با عوامل برهم زننده آرامش و نظم عمومی کشور برخورد می کند.

وزیر کشور در خصوص آخرین تمهیدات انجام شده برای برگزاری مراسم معنوی اربعین حسینی(ع) هم اظهار کرد:  مراسم امسال با توجه به مدیریت بیماری کرونا، رنگ و بوی جدیدی دارد و با توجه به لغو روادید انجام شده با دولت عراق، پیش بینی می شود شاهد عزیمت تعداد زیادی از عاشقان حسینی به عتبات عالیات باشیم.

دکتر وحیدی با بیان اینکه تلاش های خوبی در حوزه زیرساخت برای تسهیل تردد زائران اربعین انجام شده است، گفت: با هماهنگی به عمل آمده با دولت عراق، برگه ویژه اربعین صادر می شود.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، وی همچنین به تلاش دشمن برای ترویج بی حجابی در کشور اشاره کرد و ادامه داد: دولت سیزدهم براساس مصوبه شورای انقلاب فرهنگی برای مقابله با هنجارشکنی مسئولیت دارد و در این خصوص همه دستگاه‌ها باید اهتمام لازم را داشته باشند.