خانواده‌های شهدا، ایثارگران و آزادگان از ستون‌های اصلی نظامند


خانواده‌های شهدا، ایثارگران و آزادگان از ستون‌های اصلی نظامند

قائم مقام رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران بیان کرد: جامعه از ایثارگران انتظار دارند در تمامی صحنه‌ها پیشتاز و حاضر باشند که تاکنون نیز همین‌گونه بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، کامیار ثقفی قائم مقام رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در خبری اعلام کرد: خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و آزادگان یکی از ستون‌های اصلی نظام هستند و زندگی و فعالیت ما باید متناسب با سبک زندگی اسلامی و شهدایی باشد.

ثقفی این سخنان را در آیین معارفه مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی اظهار کرد و ادامه داد: جامعه از ایثارگران انتظار دارند در تمامی صحنه‌ها پیشتاز و حاضر باشند که تاکنون نیز همین‌گونه بوده است.

قائم مقام رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار کرد: راه منحصر به فرد تحول، بهره‌مندی از جوانان مؤمن متعهد انقلاب ی است و باید با به‌کارگیری شیوه‌های نو، کار‌های جهادی با رویکرد جدید انجام شود تا حرکت در مسیر انقلاب پویا و فعال شود.

وی متذکر شد: در کنار همه توفیقاتی که در جمهوری اسلامی داشتیم و در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از آن به عنوان عظمت نام برده شده، عقب‌ماندگی‌هایی هم وجود دارد و بخش‌هایی از کار مانده که نیاز است برای آن کار شود.

ثقفی یادآور شد: بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی با جامعه هدفی افزون بر ۳۱۶ هزار نفر، ۱۷ هزار و ۳۳۵ شهید، ۵۰ هزار و ۹۹۱ جانباز و سه هزار و ۳۹۵ آزاده در راه تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و حفظ تمامیت ارضی کشور تقدیم کرده است.