حمله شبانه دزدان نقابدار با شمشیر،قمه و چاقو به یک ویلا / سارقان یکی از ساکنان را با قمه مجروح کردند

این حادثه دوشنبه هفته گذشته رخ داد. مردی جوان ویلایی به‌مدت ۲۴ساعت در منطقه کردان اجاره کرد و به همراه همسر و دوستانشان راهی آنجا شدند. حوالی ساعت ۳بامداد که ناگهان ۶مرد نقابدار وارد ویلا شدند و ابتدا سرایدار و بعد مرد جوان و همراهانش را گروگان گرفتند تا دست به سرقت بزنند. اما در جریان این سرقت، مرد جوان با ضربات قمه مهاجمان زخمی و در بیمارستان بستری شد. وی دیروز در گفت‌وگو با همشهری جزئیات بیشتری از ماجرای این سرقت را توضیح داد و گفت: «ساعت حدود ۳بامداد بود. من داخل ویلا بودم و بقیه همراهانم در حیاط که ناگهان با ۶مرد نقابدار مواجه شدم. تا چند دقیقه شوکه و وحشت زده بودم. یکی از آنها شمشیر به‌دست داشت و تیغه آن را به سمتم گرفت و با تهدید گفت اگر حرفی بزنم جانم را می‌گیرد.»
۶مرد نقابدار، ‌قمه، چاقو و شمشیر به‌دست داشتند و قصدشان این بود که با تهدید ساکنان ویلا، ‌نقشه سرقت را اجرا کنند.
مرد جوان ادامه می‌دهد:« آنها می‌ترسیدند مبادا من با داد و فریاد بقیه را خبر کنم. برای همین یکی از آنها با قمه ضربه‌ای به بازویم زد و تهدید کرد که اگر حرفی بزنم مرا می‌کشد.»
شاکی ادامه می‌دهد: «با وجود اینکه بازویم زخمی شده بود، اما دزد قمه به‌دست قصد داشت آسیب جدی‌تر به من برساند. او قمه را بالا گرفت و قصد داشت با آن ضربه‌ای به سرم بزند و در آن لحظه واکنش نشان دادم و دستانم را بالا بردم تا مانع او شوم. همین اقدام به موقع من موجب شد تا ضربه قمه با آرنجم برخورد کند و به‌شدت دچار آسیب شود. با این حال بخت با من یار بود که آن ضربه شدید به سرم نخورد. چرا که ممکن بود جانم را از دست بدهم و حالا که نفس می‌کشم، زنده ماندنم را معجزه می‌دانم، چون ضربه مهاجم بی‌رحم آنقدر شدید و عمیق بود که پس از این ماجرا راهی بیمارستان شدم و یک راست به اتاق عمل رفتم.»‌
مهاجمان بی‌رحم در ادامه به آنچه می‌خواستند رسیدند.«درحالی‌که به‌شدت زخمی بودم مرا به حیاط و نزد بقیه بردند و همه ما را گروگان گرفتند. تا چند دقیقه همه وحشت کرده بودیم و دزدان برای ایجاد رعب و وحشت شیشه ماشین‌هایمان را هم شکستند. آنها آن شب ۷گوشی موبایل، ۴ساعت ارزشمند، ‌حدود ۳میلیون پول نقد و مدارک‌مان را سرقت کردند و بعد گریختند. با وجود اینکه زخمی شده بودم، به‌دنبالشان رفتم اما نتوانستم مانع فرارشان شوم، چون مقابل ویلا زمین خالی بود و آنها به راحتی موفق به فرار شدند.
پس از فرار مهاجمان ماجرای این سرقت به پلیس اعلام شد و مأموران کلانتری کردان در محل حادثه حضور یافتند.
شاکی می‌گوید:« سارقان سرایدار ویلا را گروگان گرفته و سپس وارد ساختمان شده بودند تا اموال ارزشمند ما را سرقت کنند. وقتی مأموران رسیدند، به تحقیق از ما و سرایدار ویلا پرداختند. سپس من که به‌شدت در این حادثه زخمی شده بودم توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شدم.۲ روز در بیمارستان بستری بودم و تحت عمل جراحی قرار گرفتم. به‌دلیل ضربه شدیدی که به آرنجم وارد شده بود در دستانم پلاتین قرار دادند و درد زیادی متحمل شده‌ام اما باز خدا را شکر می‌کنم که زنده هستم.
وی ادامه می‌دهد: ما ویلا را برای ۲۴ساعت اجاره کرده بودیم و بعد شنیدیم که چند شب قبل هم ۶مرد نقابدار به ویلای کناری هجوم برده و دست به سرقت اموال افرادی که در آنجا بودند، زدند. هم‌اکنون پرونده ما در کلانتری در حال رسیدگی است و امیدوارم که هرچه زودتر سارقان بی‌رحم بازداشت و مجازات شوند تا دیگر دست به چنین اقدام وحشیانه‌ای نزنند.

21302