حمله به اتوبوس زائران ایرانی در عراق +فیلم/ بازگشت ایرانیان از عراق با یک پرواز فوق العاده


حمله به اتوبوس زائران ایرانی در عراق +فیلم/ بازگشت ایرانیان از عراق با یک پرواز فوق العاده

در پی نا آرامی ها به وجود آمده در عراق عده ای به اتوبوس زائران ایرانی در ایران کشور حمله کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، از صبح امروز اخبار و تصاویری مبنی بر حمله عراقی ها به اتوبوس زائران ایرانی در فضای مجازی در حال انتشار است.

گفتنی است، سید مقتدی صدر رهبر جریان صدر عراق روز گذشته مدعی شد که از تمامی فعالیت‌های سیاسی کناره‌گیری می‌کند. در پی صدور بیانیه وی آشوبگران حامی جریان صدر در منطقه سبز به برخی ساختمان‌های دولتی کرده‌اند.

بیشتر بخوانید:

تمامی مرزهای زمینی ایران و عراق به دلیل ناآرامی ها بسته شد/ لغو پرواز‌های تهران بغداد تا اطلاع ثانوی

کانال تلگرامی صابرین نیوز با انتشار فایلهای ویدئویی گزارش داد که عناصر «سرایا السلام» (وابسته به جریان صدر) پس از یورش به کاخ ریاست جمهوری، حظاتی پیش وارد آن شدند.

در این راستا، شب گذشته معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور از بسته شدن تمامی مرزهای زمینی ایران و عراق به دلیل نا آرام بودن جو این کشور خبر داد.

جواد صالحی مدیرکل روابط عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) در تهران نیز اظهار کرد: فرودگاه بغداد شرایط خاصی پیدا کرده است و پروازها به مقصد این فرودگاه فعلا انجام نمی‌شود.

معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی صبح امروز اعلام کرد: در حال تلاش و هماهنگی برای انجام یک پرواز فوق العاده به منظور بازگرداندن ایرانیان از عراق و بغداد هستیم که هم اکنون در فرودگاه حضور دارند. امیدواریم این پرواز امروز انجام شود.

ادامه دارد…