حقیقی: شهر همدان نیازمند احداث جاده تندرستی از سوی شهرداری است

به گزارش خبرنگار برنا از همدان، علی حقیقی در جریان صد و نوزدهمین جلسه علنی شورای شهر همدان افزود: ورزش همگانی یکی از اولویت های ورزش و جوانان استان است و در این راستا در راستای مشارکت همه دستگاههای اجرایی به زودی شورای ورزش و تربیت بدنی استان به ریاست استاندارهمدان برگزار می شود.

وی تصریح کرد: طبق مصوبه شورای تربیت بدنی و ورزش باید اماکن ورزشی از ساعت 6 الی 9 صبح رایگان در اختیارآحاد مردم قرار بگیرد، اداره ورزش و جوانان این اقدام را انجام داده است ولی سایر دستگاههای اجرایی در این راستا اقدام موثری انجام نداده اند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، افزود: در شهر همدان 50 هیات و در سطح استان 360 هیات ورزشی مشغول به فعالیت هستند و همگی به دنبال ایجاد شور و نشاط در جامعه و استعدادیابی و قهرمان پروری در ورزش هستند.

وی با اشاره به زیر ساخت های ورزش بانوان در استان و شهر همدان گفت: 8 مجموعه ورزشی بانوان در سطح استان احداث شده و در همدان نیز سالن و استخر بانوان تکمیل شده است اما به دلیل نبود مسیر برای رفت و آمد بانوان جهت استفاده از استخر این استخر از سال 98 راکد مانده است.

حقیقی ادامه داد: امروز برای احداث چنین استخری نیاز به 500 میلیارد ریال اعتبار است و زیبنده نیست علارغم هزینه صورت گرفته این استخر راکد بماند و امیدواریم شورا و شهرداری همدان در این راستا و و ایجاد ورودی اقدامات لازم را صورت دهند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در ادامه با اشاره به نیاز شهر همدان به احداث جاده تندرستی گفت: احداث جاده تندرستی در شهر همدان به منظور ایجاد فضای امن و انگیزه ای برای تحرک خانواده ها و ایجاد شور و اجتماعی بسیار مهم و ضروری است و امیدواریم شورای شهر نگاه ویژه ای به این موضوع داشته باشند.

علیرضا صفی‌زاده

انتهای یپام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف