حقیقی: توسعه زیرساخت‌های ورزشی در شهرستان درگزین ضرورت دارد

به گزارش خبرنگار برنا از همدان، «علی حقیقی» در دیدار با فرماندار درگزین که با حضور معاونین و مدیران ستادی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان برگزار شد، اظهار کرد: نگاه مثبت فرماندار به حوزه‌های مختلف خصوصاً ورزش ارزشمند است.

وی با تأکید بر اینکه آماده اجرای اهداف و سیاست‌های مدنظر دولت جهت ارتقا جایگاه ورزش شهرستان هستیم، گفت: شهرستان درگزین نیازمند توسعه فضاهای ورزشی است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با تأکید بر اینکه دفتر فنی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان در تلاش است تا پروژه‌های نیمه‌تمام را در سراسر استان به افتتاح و بهره‌برداری برساند، گفت: امیدواریم در دولت سیزدهم شاهد اتمام پروژه‌های رها شده از سالیان قبل در ورزش استان باشیم.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه هیئت‌های ورزشی که دارای بیشینه در شهرستان هستند باید فعال شوند، گفت: خوشبختانه امروز هندبال ساحلی و ورزش‌های همگانی ذیل دو هیئت استان و شهرستان در دو بخش آقایان و بانوان فعال هستند و برای استان و شهرستان افتخارآفرینی می‌کنند.

علی حقیقی/مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان

حقیقی با اشاره به اینکه با تعامل و همراهی امکان استفاده مشترک از زیرساخت‌های ورزشی دستگاه‌هایی همچون آموزش‌وپرورش و سپاه ممکن است، گفت: در بحث ورزش قهرمانی نیز سعی بر این داریم که بستر لازم را برای فعالیت‌های ورزشی فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه امیدواریم با تصمیمات جدی در کوتاه‌ترین زمان به نتیجه برسیم، گفت: راه‌اندازی ایستگاه‌های ورزش همگانی در شهرستان درگزین با بهره‌گیری از ظرفیت شهرداری موردتوجه و پیگیری باشد؛ چراکه نقش قابل‌توجهی در ایجاد پویایی و نشاط در جامعه دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با تأکید بر اینکه امیدواریم جایگاه ورزش و جوانان درگزین به بهترین سطح برسد، گفت: در حوزه جوانان نیز نیازمند این هستیم که از ظرفیت سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان در حوزه‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی استفاده کنیم.

حسین بحیرایی

انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف