حضور بیمه سرمد در نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان ایران و پاکستان


حضور بیمه سرمد در نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان ایران و پاکستان

پاویون شرکت‌های تعاونی دانش‌بنیان ایران در نمایشگاه ایران- پاک در کشور پاکستان، با حضور بیمه سرمد، صندوق نوآوری و شکوفایی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اتاق تعاون استان زنجان برگزار شد.

 

به گزارش خبرگزاری موج، به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه سرمد، این نمایشگاه که یکی از بزرگترین رویدادهای مهم کشور پاکستان است، با حضور شرکت‌های ایرانی و پاکستانی در اسلام‌آباد برگزار شد. در این نمایشگاه، ۱۱ شرکت دانش‌بنیان ایرانی از استان‌های تهران، زنجان، آذربایجان غربی، اردبیل، مازندران، یزد و قزوین، آخرین دستاوردها و‌ محصولات های‌تک خود را به بازدیدکنندگان ارائه کردند. 

هم‌چنین در طول برگزاری این نمایشگاه، چندین قرارداد و تفاهم‌نامه در حوزه ایجاد مراکز تعاونی نوآوری مشترک، تولید محصولات اینترنت اشیا و برق و الکترونیک به امضا رسید. 

بیمه سرمد نیز در راستای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، به عنوان حامی بیمه‌ای محصولات دانش‌بنیان در این نمایشگاه حضور پیدا کرده و بسیاری از محصولات این شرکت‌ها را تحت پوشش بیمه‌ای خود قرار داده است. 

بیمه سرمد پیش از این نیز، چندین بیمه‌نامه جامع، برای محصولات دانش‌بنیان طراحی و ارائه نموده و نقش مهمی در حمایت از خدمات و محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان کشور داشته است.

این در حالی‌ست که بانک صادرات ایران نیز، به عنوان پشتوانه بیمه سرمد، در سال گذشته رتبه اول بانک‌های کشور در حمایت از شرکت‌های دانش بنیان را در کارنامه خود دارد و به بیش از ۹۰ شرکت دانش بنیان کشور، تسهیلات ویژه پرداخت کرده است.