حذف شارژر به گوشی‌های شیائومی رسید

روز گذشته شیائومی گوشی ردمی نوت 11SE خود را در بازار هند عرضه کرد و در حالی که تمرکز بیشتر اخبار حول و حوش مشخصات فنی این گوشی بود، پیج رسمی Xiaomi India تائید کرد که این دستگاه در جعبه خود آداپتور شارژر نخواهد داشت.

البته این شرکت چینی در سال گذشته استارت حذف آداپتور شارژر از جعبه گوشی‌های خود را با می 11 زده بود ولی این اولین بار است که یکی از گوشی‌های سری ردمی بدون شارژر عرضه خواهد شد.

حذف شارژر از جعبه گوشی‌های ردمی

کمپانی شیائومی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند است که تاکنون توانسته در این زمینه به خوبی عمل کند و موفقیت‌هایی نیز به دست آورد. این برند در در 24 می از Redmi Note 11SE رونمایی کرد که یک گوشی فایوجی اقتصادی است. این محصول دارای یک باتری 5000 میلی‌آمپر بوده و از فست شارژ 18 واتی پشتیبانی می‌کند.

حذف شارژر از جعبه گوشی‌های ردمی

با این حال، پکیج این گوشی شامل تلفن، کابل USB-C، ابزار اجکتور سیم کارت، قاب محافظ، راهنمای شروع سریع و کارت گارانتی است. با توجه به اینکه تمامی گوشی‌های ردمی در بازار به همراه آداپتور شارژر فروخته می‌شوند، باید دید که آیا Note 11 SE استثناً بدون آداپتور عرضه می‌شود یا این تازه شروعی برای گوشی‌های ردمی بدون آداپتور خواهد بود.

227