حجت‌الاسلام حاجی‌صادقی: دفاع از دین خدا ملّیت نمی‌شناسد

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم به نقل از سپاه نیوز،‌ حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یادواره شهدای جبهه مقاومت که با حضور 285 خانواده از لشکر فاطمیون(ع) و زینبیون(س) و میزبانی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در شهر مقدس قم برگزار شد؛ ضمن اشاره به دلبستگی ویژه این شهدا به حضرت امام اباعبدالله الحسین(ع) اظهار داشت: این گونه جلسات تنها برای گرامیداشت و تکریم شهدا و خانواده آن عزیزان نیست بلکه جلساتی برای زنده نگه‌داشتن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است؛ شهدا عامل حیات طیبه هستند و ما در این جلسات به‌دنبال کسب حیات از شهدا هستیم.

وی با استناد به فرازهایی از زیارت عاشورا عنوان داشت: شهدا از پذیرفته‌شدگان مکتب امام حسین(ع) هستند و به ما آموختند که کنار ذکر مقدس «یا حسین» باید با حسین(ع) بود و کنار بیعت با او، باید کنار امام حسین(ع) ثُبات قدم داشت و با او ماند و آنها برندگان واقعی جامعه ما هستند.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی‌صادقی افزود: شهدای ما با خدا معامله کردند و جان دادند تا دین خدا جان بگیرد و دفاع از دین خدا، مرز، ملّیت و کشور نمی‌شناسد. برای دفاع از دین خدا باید قابلیت پیدا کرد و شهدا به این مقبولیت در پیشگاه خدا دست یافتند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما با شهدایمان عهد می‌بندیم که در برابر فتنه‌ها و توطئه‌ها بایستیم و نخواهیم گذاشت دشمنان اسلام و مستکبران عالم با فتنه‌گری بار دیگر به مسلمانان ظلم کنند.

انتهای پیام/+