جهانگیری: داور پنالتی ما را نگرفت

به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، سعید جهانگیری سرمربی تیم فوتبال ون پارس پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل شهرداری همدان در نشست خبری اظهار داشت: نیمه اول شرایط خوبی نداشتیم، شهرداری بهتر از ما بود.در نیمه دوم ورق برگشت، اما در ضربات نهایی دقت لازم را نداشتیم.در یک صحنه در نیمه نخست داور برای ما پنالتی نگرفت و حتی به بازیکن ما اخطار داد که به نظر من جالب بود.

وی افزود: نیمه دوم بازی با کیفیتی را شاهد بودیم و تیم شهرداری هم تیم باکیفیتی است که به آن‌ها این برد را تبریک  می‌گویم.

جهانگیری در رابطه با از دست رفتن موقعیت‌های تیمش گفت: زمانی موقعیتی از دست می‌رود، دلایل متفاوتی می‌تواند داشته باشد که یکی از آن‌ها عدم تمرکز بازیکن است، فشار بازی و عدم هماهنگی هم تاثیرگذار هستند.از تلاش بازیکنان راضی هستم، اولین سالی است که در لیگ یک حضور داریم و به مرور شرایط بهتر خواهد شد.مهم این است که نهایت تلاش خود را داشته باشیم.

سرمربی ون‌پارس در پاسخ به سوالی در خصوص رفتار حرفه‌ای اعضای تیم در مواجهه با حواشی و اشتباهات داوری گفت: شعار باشگاه ما اخلاق است و اگر کاری غیر از این انجام دهیم، عجیب خواهد بود.فصل گذشته در لیگ دسته‌دو فصل طاقت‌فرسایی را پشت سر گذاشتیم.می جنگیم تا حق خود را به صورت فنی در زمین بازی بگیریم.

وی تصریح کرد: اگر بازیکنان ما اعتمادبه‌نفس کافی داشته باشند و فضای لیگ‌یک را به خوبی درک کنند، در ادامه فوتبال با کیفیت‌تری به نمایش خواهیم گذاشت.

جهانگیری در پایان گفت: فوتبال همین است، وقتی تیمی با یک گل پیش می‌افتد سعی می‌کند با دفاع نتیجه را حفظ کند.ما سعی می‌کنیم در این مواقع احساسی عمل نکنیم و تدابیر دیگری داشته باشیم که نیاز به زمان دارد.ما درگیر پلی‌آف بودیم و زمان کمی برای آماده سازی داشتیم.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف