جنگ تمام فلزی در رفسنجان/ گذر ساکت به تبریز افتاد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا؛ در ادامه بازی های هفته چهارم لیگ برتر فوتبال در دوره بیست و دوم دیدارهای جالبی برگزار می شود که پیش بازی این مسابقات را با هم مرور می کنیم:

تراکتور تبریز- هوادار تهران

گذر ساکت الهامی به تبریز افتاد 

پس از باخت تلخ در ثانیه های پایانی تراکتور برابر فولاد در اهواز شاگردان قربان بردیف در دیداری خانگی به مصاف هوادار می روند. تراکتوری ها امیدوار هستند با کسب نتیجه ای دلخواه که از امتیاز میزبانی هم برخوردار هستند، خاطره تلخ شکست در اهواز را به دست فراموشی بسپارند. تراکتوری ها مقابل تیمی به میدان می روند که سرمربی فعلی اش دو فصل قبل سکان هدایت قرمزهای تبریزی را برعهده داشت و حالا شاهد رویارویی ویژه ای بین تراکتور و ساکت الهامی هستیم. هوادار در هفته قبل در دیداری خانگی برابر نفت آبادان شکست خورده و بدون شک برای جبران مافات به تبریز سفر کرده است.

سپاهان اصفهان- فولاد خوزستان

مورایس با نکونام سرشاخ می‌شود 

تیم جواد نکونام که به لطف گلزنی دژاگه در دقیقه 90 برد ارزشمندی را برابر تراکتور به دست آورد حالا با روحیه ویژه راهی اصفهان شده تا مقابل سپاهان مورایس صف آرایی کند. زردهای اصفهانی در حالی در این دیدار خانگی به میدان می روند که هفته قبل با پیروزی برابر گل گهر و کسب 3 امتیاز آن دیدار فاصله چندانی نداشتند اما کامبک تماشایی شاگردان قلعه نویی این فرصت را از سپاهانی ها گرفت تا با حداقل امتیاز به خانه بازگردند. رویارویی سپاهان صدرنشین روبروی شاگردان پرانگیزه جواد نکونام می تواند از جذابیت های بالایی برخوردار باشد.

مس رفسنجان- آلومینیوم اراک

جنگ تمام فلزی در رفسنجان

شاگردان محمد ربیعی در دیدار این هفته امیدوار هستند بتوانند نوار تساوی های متوالی را پاره کنند. در آخرین دیدار از هفته چهارم لیگ برتر مس رفسنجان در خانه از آلومینیوم اراک پذیرایی می کند تا جدالی تمام فلزی را در رفسنجان شاهد باشیم. مسی ها پس از تساوی اخیر برابر ذوب آهن سومین تساوی متوالی را کسب کردند و در تلاش هستند در این بازی خانگی اولین پیروزی را دشت کنند. در آن سوی میدان آلومینیوم اراک پس از شکست در خانه برابر پرسپولیس امیدوار است از این دیدار دست پر به اراک برگردد. با برگزاری این دیدار پرونده بازی های هفته چهارم لیگ برتر بسته می شود.

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف