جلوی ویلاسازی متخلفان گرفته شود/ دستگاه قضا درباره وضعیت سابقه قضایی تاج شفاف‌سازی کند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، نمایندگان در جلسه علنی امروز در تذکرات شفاهی خود به موضوعات مختلفی از جمله پرداخت حقوق معلمان مهرآفرین، ویلاسازی‌های غیرمجاز و انتخاب آقای تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال پرداختند که در این گزارش می‌خوانید:

*مبلغی که به حساب معلمان مشمول طرح رتبه‌بندی واریز شده به معلمان مهرآفرین هم پرداخت شود

جبار کوچکی‌نژاد نماینده رشت در مجلس در جلسه علنی امروز در تذکری خطاب به رئیس مجلس، گفت: نمایندگان دو هفته برای سرکشی به حوزه‌های انتخابیه می‌روند و پس از آن مهرماه آغاز و مدارس بازگشایی می‌شود.

نماینده مردم رشت در مجلس افزود: در این رابطه بیش از 80 هزار معلم طرح مهرآفرین شامل طرح رتبه‌بندی نشدند البته درست است که مجلس به این موضوع ورود کرده اما انتظار می‌رود دستور داده شود مبلغی که به حساب معلمان واریز شده به حساب این نیروها نیز واریز شود تا با روحیه خوب سال تحصیلی را آغاز کنند.

*فرمانداری جلوی ویلاسازی متخلفان را بگیرد

بر اساس این گزارش، حجت الاسلام حسن نوروزی نماینده رباط‌کریم نیز در تذکری شفاهی از استانداری تهران و حراست استانداری به خاطر جلوگیری از واگذاری 30 هکتار از اراضی استان تهران به بزرگترین بدهکار بانکی تقدیر و تشکر کرد.

وی افزود: همچنین از دادگستری بهارستان به خاطر صدور دستور درخصوص حفظ اراضی وزارت بازرگانی سابق در نسیم شهر شهرستان بهارستان که شخصی با ایجاد یک شرکت جعلی تلاش داشت این زمین‌ها را تصرف کند و جلوی آن گرفته شد، کمال تشکر را دارم.

نماینده رباط‌کریم اضافه کرد: همچنین از وزارت راه و شهرسازی می‌خواهم که نسبت به پرونده شهرک سفیدان شهر رباط‌کریم که 820 هکتار از اراضی این منطقه مورد تصرف واقع شده، جلوی آن گرفته شود. همچنین از فرمانداری رباط‌کریم می‌خواهم جلوی شخصی که قصد دارد 100 هکتار از اراضی رباط‌کریم را ویلاسازی کرده  بگیرد.

*دستگاه قضا درباره وضعیت سابقه قضایی تاج شفاف‌سازی کند

همچنین محمود احمدی بیغش نماینده شازند در مجلس در جلسه علنی امروز در تذکر شفاهی خود گفت: بر اساس اصول (84) و (86) قانون اساسی از دستگاه قضا به ویژه رئیس آن که شخصی عدالتخواه است می‌خواهیم برای تنویر افکار عمومی به ویژه میلیون‌ها جوان اعلام کند آیا مهدی تاج هرگونه سابقه قضایی دارد یا خیر، اگر دارد چرا باید در رأس فدراسیون فوتبال قرار گیرد و میلیون‌ها نفر را بدبین کند.

نمایده شازند در مجلس بیان کرد: همچنین این درخواست را از کمیسیون اصل 90 مجلس دارم زیرا تاج در آنجا سابقه دارد و لازم است رئیس کمیسیون از تریبون مجلس علت سکوت خود را اعلام کند.

انتهای‌ پیام/