جزئیات همایش بین‌المللی امام حسین (ع) و سلامت اعلام شد

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری فارس، حجة السلام حبیب محمد نژاد دبیر علمی نخستین همایش بین‌المللی امام حسین (ع) و سلامت به تشریح جزئیات این همایش که در تاریخ 7 شهریور در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود، پرداخت و اظهار داشت: برای برگزاری این همایش 80 مقاله دریافت شده است.

 وی ادامه داد: از جمع این مقالات 15 درصد مربوط به مقالات خارجی است که در نهایت 30 مقاله در قالب سخنرانی و 25 مقاله به صورت پوستر ارائه می شود.
 
دبیر علمی نخستین همایش بین‌المللی امام حسین (ع) و سلامت با اشاره به چهار پنل در این همایش تصریح کرد: پنل نخست با عنوان سلامت معنوی، روان و اجتماعی، پنل دوم با عنوان درمان و بهداشت و امام حسین (ع)، پنل سوم با عنوان نقش اوقاف و امام حسین (ع) و پنل چهارم با عنوان سبک زندگی سالم و امام حسین (ع) برگزار می شود.
 
محمد نژاد با اشاره به سخنرانی مهمانان خارجی به ویژه از کشور کانادا در نخستین همایش بین‌المللی امام حسین (ع) و سلامت خاطرنشان کرد: این همایش دارای 8 امتیاز بازآموزی است.
 
وی خاطرنشان کرد: محورهای علمی این همایش شامل مدیریت بهداشت و درمان در مراسم عزاداری امام حسین (ع)، نقش دانشگاه در سلامت زائران و عزاداران امام حسین (ع)، امام حسین (ع) احیای فرهنگ ایثار و فداکاری در سلامت، امام حسین (ع) سبک زندگی سالم و سیره تربیتی، امام حسین (ع) و یاران به عنوان الگوی سلامت، آموزه‌های بهداشتی در مکتب امام حسین (ع)، امام حسین (ع) و وقف در حوزه سلامت، امام حسین (ع) و سلامت اجتماعی، امام حسین (ع) و سلامت معنوی و امام حسین (ع)، دعا و شفا است.
 
 نخستین همایش بین‌المللی امام حسین (ع) و سلامت در تاریخ 7 شهریور در مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می‌شود.

انتهای پیام/