توقف استقلال ساپینتو در شهر اولین ها

به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان از هفته چهارم رقابت های لیگ برتر بیست و دوم باشگاه های کشور امشب(سه شنبه هشتم شهریور ماه 1400) در حضور تماشاچیان و هوادارانش در ورزشگاه شهید بهنام محمدی، میزبان تیم استقلال بود که در نهایت به تساوی بدون گل رضایت داد.

تیم نفت مسجدسلیمان طی سه دیدار قبلی خود، یک برد، یک تساوی و یک شکست را تجربه کرده بود و با چهار امتیاز در نیمه اول جدول جای گرفته و برای تثبیت موقعیت خود نیاز به برد این دیدار در خانه دارد.

نیمه اول این دیدار علیرغم تلاش دو تیم که البته با موقعیت سازی بیشتر بازیکنان نفت مسجدسلیمان همراه بود، اما هیچ توپی از خط دروازه های عبور نکرد تا دو تیم در پایان 45 دقیقه دست خالی به رختکن بروند.

نیمه دوم این دیدار نیز هر دو تیم صاحب موقعیت هایی شدند که نتوانستند انها را به گل تبدیل کنند تا این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل به پایان برسد و تیم نفت مسجدسلیمان در شبی که موقعیت های خوبی را از دست داد، امتیاز خانگی خود را با تیم استقلال تقسیم کند.

رضا مهاجری برای این مسابقه ترکیب سعید جلالی راد، مجتبی مقتدایی، علیرضا دغاغله، عقیل کعبی، سامان نریمان جهان، حسین شنانی(92 محمد خرم الحسینی)، پیمان رنجبری، رضا دهقانی(71 علی کیانی فر) ، میلاد باقری، اسماعیل بابایی(92 پیمان میری) امیرحسین کریمی(74 میثم نقی زاده) را به میدان فرستاده بود.

همچنین سید حسین حسینی، عارف غلامی، رافائل سیلوا، صالح حردانی(58 مهدی قایدی)، سید ابوالفضل جلالی، روزبه چشمی(71 امیر علی صادقی)، سعید مهری، مهدی مهدی‌پور(58 آرش رضاوند)، کوین یامگا، محمد محبی(82 سجاد شهباز زاده) و پیمان بابایی(82 آرمان رمضانی) بازیکن ارنج شده ریکاردو ساپینتو در رقابت با نفت مسجدسلیمان راتشکیل دادند.

پیام حیدری با کمک های سعید قاسمی، مهدی شفیعی و یعقوب آشوری قضاوت این دیدار و رضا سنخدان بر  این مسابقه را بر عهده داشتند.

صالح حردانی در دقیقه 9، روزبه چشمی(61) و سعید مهری(93)از تیم استقلال و امیر حسین کریمی در دقیقه 48 از تیم نفت مسجدسلیمان با کارت زرد دارور جریمه شدند.

لازم به ذکر است که تیم نفت مسجدسلیمان در حال حاضر با پنج امتیاز موقتا در رده هفتم و تیم استقلال با هفت امتیاز در رده دوم لیگ برتر بیست و دوم جای دارند./انتهای پیام