توضیح مونا بانکی‌ پور، همسر سابق امین حیایی درباره شایعه تغییر جنسیتش

مونا بانکی پور در واکنش به شایعه تغییر جنسیتش نوشت: عجب ملت عجیبی هستیم البته منظورم همگی نیست عده خاصی هستن یه توضیحی بدم واسه اون بعضی‌ها که نمیفهمن و محدوده زندگیشون تا سرکوچه بودم و ادم شبیه من هیچ جای دنیا ندیدن عرض کنم که دوستان من ترنس نیستم و تغییر جنسیت ندادم با احترامی که واسه همه ترنس‌ها قائل هستم خودم نیستم اگر بودم ترسی نداشتم و اعلام میکردم.

دوست دارم موهامو کوتاه کنم لباس اسپرت بپوشم در ارامش. فکر نکنم به کسی ربطی داشته باشه اگر توضیحی دادم دیدم واقعا درکی وجود نداره خواستم روشن بشین که اینقدر آسون قضاوت نکنین در ضمن بهتره سکوت من نشکنه، چون اگر سکوتم بشکنه خیلی حرفا دارم.

واکنش مونا بانکی پور همسر سابق امین حیایی به شایعه تغییر جنسیتش؛ خیلی حرف دارم!

مونا بانکی پور در یک خانواده هنری بدنیا آمد. مادرش فرزانه داوری متولد ۱۳۳۸ از بازیگران قبل از انقلاب می‌باشد که چندین سال در آمریکا هم حضور داشت. داوری در سال ۱۳۹۵ در سریال شبکه جم بازی کرده است.

ازدواج مونا بانکی پور با امین حیایی

مونا بانکی پور در سال ۱۳۷۴ با امین حیایی ۲۵ ساله که هنوز در اول مسیر بازیگری بود ازدواج کرد، اما این زندگی بعد از یکسال با بدنیا آمدن فرزندشان دارا به طلاق ختم شد.

جنجال بر سر حضانت دارا حیایی

اوایل جدایی سر حضانت دارا با امین حیایی به مشکل خورد، اما با گذشت مدتی همسرش امین حیایی رضایت داد دارا، پیش مادرش بزرگ شود خانم بانکی پور بصورت حرفه‌ای در سریال خواب و بیدار بکارگردای مهدی فخیم زاده در سال ۱۳۸۱ در نقش همسر دانیال حکیمی بازی کرد. سپس در فیلم خانه‌ای در شن سال ۸۲ نیز حضور داشت، اما بعد‌ها به همراه پسرش مدتی به خارج از کشور مهاجرت کرد.