توزیع بیش از ۴ هزار قلم تجهیزات پزشکی بین مددجویان استان اصفهان


توزیع بیش از ۴ هزار قلم تجهیزات پزشکی بین مددجویان استان اصفهان

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اصفهان گفت: بیش از ۴ هزار و ۴۷۵ قلم تجهیزات پزشکی با اعتباری بیش از یک میلیارد و ۱۳۲میلیون تومان بین مددجویان بیمار تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان توزیع شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، هادی بنایی با بیان اینکه ۵ هزار و ۹۸۹ بیمار خاص و صعب العلاج تحت پوشش این نهاد هستند، اظهار داشت: تجهیزات پزشکی با هدف حمایت بیشتر از بیماران نیازمند تهیه و بین آنها توزیع می شود.

وی با اشاره به اینکه در سال جاری تاکنون بیش از ۴ هزار و ۴۷۵ قلم تجهیزات پزشکی بین مددجویان بیمار توزیع شده، ادامه داد: این اقلام با کمک خیران و نیکوکاران به منظور کاهش دغدغه های بیماران خاص و صعب العلاج، با اعتباری بیش از یک میلیارد و ۱۳۲ میلیون تومان تامین شد.

بنایی با تاکید بر رایگان بودن تمامی خدمات به این بیماران از جمله داروهای مورد نیاز، هزینه های بستری و سایر هزینه ها در بیمارستان های دولتی، افزود: این نهاد حمایتی با مساعدت مردم خیر و نیک اندیش استان تجهیزات پزشکی از جمله واکر، ویلچر، عصا، تخت بیمارستانی، فشارسنج، تشک مواج و … را به منظور حمایت بیشتر مددجویان بیمار تهیه می کند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان به هزینه های سنگین درمانی بیماران صعب العلاج اشاره کرد و گفت: هم استانی ها و خیران نیک اندیش می توانند با مراجعه به دفاتر این نهاد و مراکز نیکوکاری در سطح استان، همچنین با شماره گیری #۰۳۱۸۸۷۷ ، مساعدت های خود را برای کاهش دغدغه و درمان این بیماران اهدا کنند.