تنیسور اصفهانی برنزی شد

به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، آخرین روز رقابت های تنیس رده‌ های سنی در بخش پسران و در زمین های تنیس شهید باکری برگزار شد.

در فینال بخش پسران رده سنی زیر ۱۰ سال ، آراد عبدی با نتیجه ( ۲-۴ و ۲-۴ ) مقابل آراد زینلی به پیروزی رسید و قهرمان شد، زینلی در جایگاه دوم ایستاد و پارسا ذولفقاری از اصفهان و محمد رادین تقوی مشترکا سوم شدند.

در ر‌ده سنی زیر ۱۲ سال ، آریا شعبان نژاد با نتیجه (۱-۶ و ۳-۶ ) از سد امیر حسین باربد عبور کرد و صاحب عنوان قهرمانی شد، باربد دوم شد و آراد زینلی و مانی زمانی زاده مشترکا عنوان سوم را تصاحب کردند.

در نهایت در رده سنی زیر ۱۴ سال ، فربد ایمانی با نتیجه (۳-۶ و ۳-۶) مقابل مهدی عابدینی به پیروزی رسید تا تکلیف قهرمان و نائب قهرمان این رده نیز مشخص شود.

عنوان سوم مشترکی این رده نیز به کامیار پرهام و سهیل برخوردار رسید.

همچنین پیش از این نیز و‌ با برگزاری رقابت های بخش دختران ، در فینال رده سنی زیر ۱۰ سال دختران اینا فرمانبر با نتیجه (۱-۴ و ۰-۴) مقابل لاوین حکیمی به پیروزی رسید و قهرمان شد، حکیمی در جایگاه دوم‌ ایستاد دنیز دهستانی و النا صلاح پور مشترکا سوم شدند.

در رده سنی زیر ۱۲ سال آندیا سالاری با نتیجه (۵-۷ و ۵-۷) الینا فرمانبر را برد و جام قهرمانی را از آن‌خود کرد و فرمانیر دوم شد و سوفی عامری ، فرنیک کرم سروری مشترکا عنوان سوم را به خود اختصاص دادند.

و در رده سنی زیر ۱۴ سال نیز ، آیلین محمدیان فرد با نتیجه (۵-۷ و ۴-۶) مقابل صبا خیرمنش به برتری رسید و قهرمان شد، خیرمنش دوم شد و فردخت علیمی و فریماه فرهی مقدم مشترکا سوم شدند.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف